AC Milán – Real Betis 1:2 (kon.) | Larnaka – Ludogorec 1:1 (kon.) | Anderlecht – Fenerbahce 2:2 (kon.)
Curych – Leverkusen 3:2 (kon.) | Dudelange – Olympiakos 0:2 (kon.) | Kodaň – Slavia 0:1 (kon.)
Karabach – Vorskla Poltava 0:1 (kon.) | RB Lipsko – Celtic 2:0 (kon.) | Salzburg – Rosenborg 3:0 (kon.)
Sporting – Arsenal 0:1 (kon.) | Trnava – Dinamo Záhřeb 1:2 (kon.) | Zenit – Bordeaux 2:1 (kon.)
Besiktas – Genk 2:4 (kon.) | Frankfurt – Apollon Limassol 2:0 (kon.) | Chelsea – BATE 3:1 (kon.)
Marseille – Lazio 1:3 (kon.) | PAOK – Fehérvár 0:2 (kon.) | Rangers – Spartak 0:0 (kon.)
Rennes – Dynamo Kyjev 1:2 (kon.) | Sarpsborg – Malmö 1:1 (kon.) | Sevilla – Akhisarspor 6:0 (kon.)
Standard – FK Krasnodar 2:1 (kon.) | Villarreal – Rapid 5:0 (kon.) | Jablonec – Astana 1:1 (kon.)
Sarpsborg
1:1 (0:0)
Malmö FF
Čtvrtek 25.10.2018, 21:00Evropská liga • Skupina I

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:54:06)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:1. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 14:10.

Je konec! Dvě šance, dva góly! Tak by se dal popsat dnešní zápas. Po celou dobu utkání jsme sledovali ohromnou bitvu o každý metr. Na trávníku dominovaly obě defenzivy. Až deset minut před koncem poslal hostující celek do vedení Andreas Vindheim! Fotbalisté Sarpsborgu se však nevzdali a v 87. minutě se dočkali odměny. Hrdinou norského mužstva se stal Ole Jörgen Halvorsen! Oba týmy tak mají na kontě čtyři body a jsou na druhém a třetím místě.

90+3

90+2
    Marcus Antonsson se snažil vyvézt míč vpřed po pravém křídle. Hostující fotbalista o něj ale přišel hned na polovině hřiště. Domácí mají čas na poslední útok.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Najednou jsou domácí hráči mnohem aktivnější a tlačí se do útoku. Švédský celek ještě čekají hodně těžké minuty.

89
    Kristoffer Zachariassen napřáhl ke střele zpoza hranice pokutového území. Jeden z obránců soupeře jeho dělovku srazil na rohový kop.

88
    Střídání v týmu Sarpsborg: ze hřiště odchází Matti Lund Nielsen, přichází Harmeet Singh.
    87. Ole Jörgen Halvorsen - 1:1

87
    Sarpsborg právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Domácímu celku se to nakonec podařilo! Po autovém vhazování se domácím podařilo procedit míč do pokutového území a OLE JORGEN HALVORSEN skákavou střelou překonal brankáře!

86
    Sören Rieks potáhl míč vpřed po levé straně a u rohového praporku vybojoval vhazování pro hostující celek. Švédský klub nasbírá další vteřinky.

85
    Střídání v týmu Sarpsborg: ze hřiště odchází Amin Askar, přichází Jörgen Larsen.

84
    Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Anders Bleg Christiansen, přichází Bonke Innocent.

83
    Hostující obránci navíc kombinují s míčem na vlastní polovině a nepouštějí hráče Sarpsborgu do tlaku. Malmö hraje opravdu profesorsky.

82
    Domácím fotbalistům najednou nezbývá příliš mnoho času na vyrovnání. Proti fantastické obraně švédského celku to navíc budou mít nesmírně těžké.
    80. Andreas VINDHEIM - 0:1

80
    Malmö právě vstřelilo branku!
    Deset minut před koncem dnešního souboje jsme se nakonec dočkali branky! Hosté se ujímají vedení! Sören Rieks z levé strany odcentroval na zadní tyč a ANDREAS VINDHEIM ve skluzu uklidil míč do sítě!

79
    Střídání v týmu Sarpsborg: ze hřiště odchází Rashad Muhammed, přichází Tobias Heintz.