Střešovice – Panthers 3:4 (po pr.)
PSN Tatran Střešovice
3:4 (0:0, 1:0, 2:3 - 0:1)
Panthers Praha
Sobota 27.10.2018, 18:15 • STODOLA Arena Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 8. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů (20:16:19)

Nejlepší hráčky utkání : Hana Ranochová (Tatran Teka Střešovice) , Veronika Zittová (Panthers)

Střely po prodloužení: Domácí – 23, Hosté – 44

A máme tu konce zápasu! Navzdory papírovým předpokladům odehrál Tatran vyrovnanou partii s hostujícím týmem a zaslouženě si připisuje bod z dnešního utkání.Oba týmy nemají lehkou úlohu, protože je zítra čekají zápasy 9. kola a nemají moc času na regeneraci.

64:31
    Tým Panthers právě vstřelil branku!
    Nedáš – dostaneš! VERONIKA ZITTOVÁ si vybojovala míček na mantinelu, potáhla ho na střed, prrvní střel jí zblokovala protihráčka,ale následná střela skončila v horním růžku.Asistence: Michaela Lupačová

63:55
    Barbora Zabavská střílela od odkryté branky, Horňáková předvedla další skvělý zákrok!

63:01
    I prodloužení nabízí vyrovnanou hru, ani jeden z týmů nemá výraznou převahu.

62:30
    Dominika Steinbachová tečovala míček vysokou holí a balónku se dostávají domácí.

62:10
    Obrovská šance pro domácí,ale jedna z hráček v červených dresech minula branku !

61:30
    Nahození od poloviny hřiště sbírá Kristýna Horňáková

61:01
    U míčku jsou znovu domácí, ale nahrávají si na vlastní polovině.

60:20
    Za vlastní brankou se k míčku dostala Válková a Tatran bude mít šanci zaútočit.

60:01
    Úvodní buly pro hosty.

60:01

A máme tu konec napínavého zápasu, ve třetí třetině se s góly roztrhl pytel. Oba týmy dokázaly vstřelit po 3 gólech a o bonusovém bodu musí rozhodnout prodloužení.

60:00

59:09
    Sehrávka do prázdné v podání domácího týmu! Kristýna Horňáková podržela hosty!

58:27
    Tereza Syslová dostala možnost trestného střílení,ale zamířila hodně nad!

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 31. Zabavská (Machková), 49. Houžvičková (Prontekerová), 51. Machková (Zabavská) – 45. Slaná (Lupačová), 48. Florianová (Lupačová), 49. Zittová (Jelínková), 65. Zittová (Lupačová)

PSN Tatran Střešovice: Janglová (Ranochová) – Zikmundová, Válková, Machková – Višvaderová, Reková, Prontekerová – Reindlová, Lisová, Viplerová – Zabavská, Marko, Houžvičková – Matěvosová, Faťunová, Vlachová – Rybínová, Kramperová.
    Panthers Praha: Horňáková (Červová) – Vranová, Florianová, Kučerová, Syslová, Kalinová, Šusterová – Lochmannová, Lamková, Slaná – Tůmová, Steinbachová, Miklíková – Lupačová, Jelínková, A. Nováková – Zittová.

Rozhodčí: Tomáš Kapr a Michal Tichý