Studénka Sledge – SOHO Olomouc 3:2 (2:0 po s.n.) | Litvínov – HC Sparta Praha Sledge 1:5 (kon.) | Karlovy Vary – SHK Mustangové 4:6 (kon.)
HC Litvínov (sledge)
1:5 (0:5, 0:0, 1:0)
HC Sparta Praha Sledge
Neděle 28.10.2018, 12:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Česká para hokejová liga • 6. kolo

Konec zápasu. (13:32:40)

44:40
    Litvínov se jen brání. Už je jim jasné, že je konec a dnes si nepřipíší ani bod.

44:10
    Ubíhají poslední vteřinky zápasu.

43:36
    Další střelu Sparty vychytal Žižka.

42:22
    Souboj Raula s jedním z hráčů Litvínova u mantinelu ukončil rozhodčí svým hvizdem.

41:55
    Litvínov není schopný se dostat do útočného pásma i přes to, že hraje přesilovou hru.

40:33
    Žižka předvedl svůj nejlepší zákrok v zápase. Přímo před ním se objevil Zdeněk Krupička, ale brankář ho skvěle vychytal.

40:15
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Zapletal – 2 min, hákování).

40:00
    Litvínov právě vstřelil branku! Konečně se prosazují i domácí. KUHLI-LAUENSTEIN se po přihrávce Kamila Záluského trefuje nad brankaře Vápenku. Asistence: Záluský

39:00
    Sparta přesilovku nevyužila a Kuhli-Lauenstein jede do útoku.

37:32
    Litvínov se výhozem z obranného pásma osvobozuje.

36:33
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (sledge) (Záluský – 2 min, nedovolené bránění).

36:05
    Hra se přelévá ze strany na stranu.

34:18
    Kromě gólově bohaté první třetiny jsme zatím neviděli žádnou vyloženou šanci.

31:22
    Kuhli-Lauenstein teď zabránil jasnému gólu, když zastavil Zdeňka Krupičku v samostatném úniku.

30:11
    Litvínov začal třetinu rychlou akcí, ale hráči z hlavního města jí ubránili a řítí se do útoku.

30:01

30:00

29:58
    Sparta drží puk a čeká na konec periody.

Petr Význer

Branky a nahrávky: 40. Kuhli-Lauenstein (Záluský) – 1. Krupička J. (Krupička Z.), 3. Krupička Z. (Raul), 3. Raul (Zapletal), 8. Krupička Z. (Raul), 9. Zapletal

HC Litvínov (sledge): Žižka (Bláha) – Záluský, Kasselhut – Veselý, Jaster, Zikmund, Kuhli-Lauenstein
    HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Novotný, Zapletal, Raul – Krupička J., Trefný, Pšenčík, Frolík, Ohar, Nachtigalová, Krupička Z.