Barys – Vladivostok 2:0 (kon.) | Čeljabinsk – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Novosibirsk 4:2 (kon.)
Petrohrad – Kunlun 5:1 (kon.) | Riga – Čerepovec 3:0 (kon.)
Barys Nur-Sultan
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Admiral Vladivostok
Úterý 30.10.2018, 14:30 • Kazachstan Arena • KHL

Zápas je u konce a Dominik Hrachovina se může radovat jak z vítězství, tak po eliminaci 27 zákroků z vychytané nuly. Cenné tři body jdou na účet Astany, která pokračuje v dobrých výkonech.

Český a slovenský zástup

Dominik Hrachovina (AST); 100% (27/27), 60:00
    Karel Kubát (VLD); (0+0), 1 střela, 20:42
    Vojtěch Polák (VLD); (0+0), 3 střely, 15:08
    Marek Hovorka (VLD); (0+0), 1 střela, 9:26 (16:48:57)

59:36
    Kdepak, podle všeho to vypadá, že Vladivostok dnes odejde s prázdnou.

59:00
    Běží poslední minuta.

58:35
    Admiral tlačí na soupeřovu branku s šesti hráči v poli.

58:08
    Oddechový čas Admiral Vladivostok.

58:08
    Po zákroku českého brankáře, který zasáhl proti střele Ugolnikova byl z brankoviště trochu hruběji vyhnán Kozlovskij.

57:46
    Hosté využívají celý obvod útočné třetiny, ale na Hrachovinu zatím nešla žádná střela.

57:02
    Vyloučení v týmu Barys Astana (Nikita Michajlis – 2 min., podrážení).

55:23
    Dobře teď napadala dvojice Barysu. Starčenko po získání kotouče přihrával mezi kruhy na Bochenskiho, který ale na rychlý pas nestihl zareagovat.

53:11
    Průběh závěrečných deseti minut je rozkouskován několika přerušeními.

51:58
    Po přihrávce pálil z předbrankového prostoru Frattin, ale brankář hostí opět zasahuje.

51:11
    Ševčenko poslal tvrdou bombu ze středu levého kruhu, ale trefil pouze prostor, kde byl Serebrjakov postaven.

50:22
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Jegor Antropov – 2 min., podrážení).

48:09
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., podrážení).

47:52
    Z pravé strany teď lehčí střelou prověřil Hrachovinu střílející Feoktistov.

47:37
    Oba týmy hledají cestu přes střední třetinu.

45:31
    Po sražené střele pálil jeden z obránců Admiralu už do odkryté části branky, ale Hrachovina se skvěle přemístil a včas zasáhl.

44:47
    Vladivostok se pokouší přejít do útočné třetiny, kde se ale domácím daří držet hru v dobré vzdálenosti od Hrachoviny.