Barys – Vladivostok 2:0 (kon.) | Čeljabinsk – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Novosibirsk 4:2 (kon.)
Petrohrad – Kunlun 5:1 (kon.) | Riga – Čerepovec 3:0 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
4:1 (3:0, 1:1, 0:0)
Spartak Moskva
Úterý 30.10.2018, 15:00 • Traktor Arena • KHL

Československá stopa

Robin Hanzl (SPM) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:07 (17:23:39)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 21:41 (12:11, 4:13, 5:17)
    Zblokované střely – 14:8
    Vyhraná vhazování – 19:45
    Trestné minuty – 8:12
    Hity – 20:17

Ve třetí třetině už gól nepadl a Traktor tak uhájil vítězství 4:1. Domácí zápas rozhodli už třemi góly v první třetině. Od druhé části se hokejisté Čeljabinsku soustředili hlavně na obranu, dokázali rychle odpovědět na snížení soupeře a utkání už dotáhli do vítězného konce.

59:01
    Začala už poslední minuta zápasu.

58:51
    Už v momentě, kdy skočil na led pátý hráč Spartaku, střílel po nahrávce Glinkina do odkryté branky Igor Polygalov. Ten ale přestřelil a chytá se za hlavu!

57:59
    Robin Hanzl ještě mohl v oslabení vykřesat hostům naději, ale jeho střela minula levou šibenici z pohledu Demčenka!

57:40
    Střela Nicka Bailena byla sražena do ochranné sítě. Vhazuje se v útočném pásmu Traktoru.

56:47
    Další vyloučení na straně Spartaku. Za hákování je potrestán Ben Maxwell a tady už bych řekl, že je rozhodnuto.

55:26

54:58
    Střelu Vitalije Kravcova vyrazil Truškov maskou a následně si gestem zažádal o přerušení hry, aby si mohl pokrývku hlavy upravit.

54:38
    Kaspars Daugavinš v oslabení otestoval pozornost Demčenka. Ten zasáhl lapačkou a hned rozehrál.

54:17
    Hosté vyhazují puk až za branku Demčenka.

53:25
    Anatolij Nikoncev vyfasoval dvě minuty za podražení a komplikuje Spartaku snahu o závěrečný tlak.

52:59
    Domácí akci podpořil ze druhé vlny obránce Grigorij Želdakov. Ten měl před sebou na středu hřiště spoustu prostoru, ale zamířil pouze do Truškova!

52:18
    Domácí v postavení mimo hru. Je tu ještě jedna reklamní přestávka.

52:06
    Na přihrávku zpoza branky si sjížděl Robin Hanzl. Ex-litvínovský hokejista promáchl puk.

51:35
    Ryan Stoa si vystačil s vyhozením kotouče do středního pásma. Domácí se snaží především bránit nadějný náskok.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 3. Rybakov (N. Chlystov, Kokujov), 16. Polygalov (Glinkin, Kravcov), 18. Stoa (Enlund, Bailen), 29. Glinkin (Nikitin, Rybakov) – 27. Nikoncev (Truňov)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – Isajev, Bailen, Nikitin, Borodkin, A. Petrov (A), N. Chlystov, Želdakov – Stoa, Dugin, Enlund – Kravcov, Polygalov (A), Glinkin – Kokujov, Rybakov, Gubarev – Šolochov, Šarov, Senťurin – Tridčikov.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (21. Truškov) – Kalinin (C), Kulik, Kutějkin (A), Gončarov, Pedan, A. Osipov – Truňov, Zubov, Chochlačov – Daugavinš, R. Hanzl, Karsums – Lisin, Maxwell, Nikoncev – A. Voronin (A), Kosov, Kruženkov – Leščenko.

Rozhodčí: Naumov, Bukin – Šalagin, Šišlo