Žižkov – Třinec 0:3 (kon.) | Vlašim – Chrudim 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 2:0 (kon.)
Brno – Vítkovice 4:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 04.11.2018, 17:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

90+1
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Byť nastavení bude trvat ještě osm minut, tak je blízko rozhodnutí! Mršič nacentroval na hranici vápna na Javorka, jeho skákavou ránu sledoval RÓBERT KOVAĽ, který po pár vteřinách na hřišti usměrnil míč do sítě!

49
    Třetí roh během jediné minuty přenesl první gól dnešního šlágru! Domácí rozehráli na krátko, Havelkův centr našel na penaltě ukázkově naskočeného DAVIDA LEDECKÉHO a českobudějovický kanonýr a nejlepší střelec soutěže přidává svůj desátý zásah v sezoně!