Eibar – Alavés 2:1 (kon.) | Villarreal – Levante 1:1 (kon.) | Huesca – Getafe 1:1 (kon.)
Real Sociedad – Sevilla 0:0 (kon.) | Real Betis – Celta Vigo 3:3 (kon.)
SD Eibar
2:1 (0:1)
Deportivo Alavés
Neděle 04.11.2018, 12:00 • Ipurua Municipal Stadium, Eibar • Španělská LaLiga • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:01:16)

Držení míče: 73 % : 27 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 9:3. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 11:7.

Je konec. Eibar nakonec zvrátil výsledek na svou stranu a vyhrál 2:1.
    Do zápasu vstoupilo Deportivo skvěle, jelikož se už v 5. minutě prosadil Manuel García po centru z volného kopu. Ve 23. minutě ovšem dostal červenou kartu Rubén Duarte a následný přímý kop trefil tyč. Posléze měli domácí obrovské tlaky, ale branka už v první půli nepřišla.
    V 62. minutě tady byla další komplikace pro domácí, jelikož byl vyloučen Pablo De Blasis. Ovšem tato nepříjemnost jakoby domácí nakopla, protože se v 69. minutě parádním gólem prosadil Joan Jordán. Následně měl Eibar opět velký tlak a v 90+1. minutě se dočkal zaslouženého gólu, který vstřelil hlavou Papakouli Diop.

90+5

90+5
    A opět přišlo zakončení hostů, ovšem to letělo jen nad domácí bránu.

90+4
    Nyní se hosté dostali do zakončení, ale míč letěl jen vedle levé tyče.

90+3
    Nyní navíc přišel faul z hostující strany a u míče tak bude opět domácí mužstvo.
    90+1. Papakouli DIOP - 2:1

90+1
    Eibar právě vstřelil branku!
    Domácí otáčejí utkání ve svůj prospěch, jelikož dávají gól v nastaveném čase! Centr z rohu Orellany si našel ve vápně PAPAKOULI DIOP, který naprosto nekompromisní hlavičkou překonal brankáře a Eibar je velice blízko třem bodům! Asistence: Orellana.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Nákop Deportiva nic nepřinesl, jelikož balón se snesl jen do zámezí.

88
    Diop se nyní provinil faulem ve středu hrací plochy a uviděl žlutou kartu.

86
    Jony mohl vrátit hosty do vedení, ale s jeho pokusem si skvěle poradil brankář Dmitrović!

84
    Domácí se dostávají do tlaku ke konci zápasu, ale nemůže se dostat do vápna k nějaké střele.

82
    Ovšem centr z pravé strany nebyl nijak přesný a je to odkop od brány Antonio Sivery.

81
    Rychlý útok Deportiva neskončil zakončen střelou a dopředu tak může jít na druhé straně Eibar.

80
    Je před námi posledních deset minut plus samozřejmě nastavení a vše je ještě otevřené pro obě mužstva.

79
    Domácí chtějí ještě vítězství zvrátit na svou stranu a nyní získali autové vhazování na polovině soupeře.

Michal Raška

Branky: 69. Jordán (Cucurella), 90+1. Diop (Orellana) – 5. García (Jony)

Karty:   62. De Blasis (EIB), 73. Orellana (EIB), 78. Arbilla (EIB), 88. Diop (EIB)   62. De Blasis (EIB) – 23. R. Duarte (DAL)

SD Eibar: Dmitrović – Peña, P. Oliveira, Arbilla, Ángel Valdés (65. Cucurella) – Orellana, Escalante (C) (41. Charles), Diop, De Blasis – Jordán, Kike García (73. Enrich).
    Náhradníci: Riesgo – S. Álvarez, Cardona, Cucurella, Charles, Enrich, Milla.

Deportivo Alavés: Sivera – Martín, Laguardia, Maripán, R. Duarte – I. Gómez, Pina (36. Brašanac), García (C), Jony (77. Sobrino) – Calleri, Bastón (29. Vigaray).
    Náhradníci: Domínguez – Brašanac, Burgui, Guidetti, Navarro, Sobrino, Vigaray.

Rozhodčí: Ignacio Iglesias Villanueva – Alfonso Costoya Rodríguez, Gonzalo García González