1:2 (1:1)
Leeds United
Neděle 04.11.2018, 14:30 • DW Stadium, Wigan • Anglická Championship

Ode mě je to dnes vše, děkuji za pozornost a uvidíme se někdy příště! (16:34:17)

Dnes jsme viděli hezký zápas s kupou šancí. Po celý zápas byl lepším týmem Leeds a potvrdil to výhrou, i přes to, že Wigan skóroval jako první. Dnes jsme viděli góly po krátké době od začátku poločasu. První 2 góly padly do 10. minuty zápasu, ten poslední padl minutu po začátku 2. poločasu. Díky tomuto gólu, který byl zaviněn velkou chybou obránců a brankáře Wiganu, získal Leeds potřebný tlak a pohlídal si zápas.

Leeds si tak polepšil a po dnešním zápase vede ligu! Wigan i přes prohru zůstává na 16. místě. Ovšem forma tohoto týmu se trenérovi určitě nezamlouvá (P-P-P-V-P).

90+6
    Peacock-Forre odkopává od brány a zápas tak končí!

90+5
    Wigan se snaží něco vymyslet ale už jim chybí čas.

90+5
    Obrovská šance Leeds! Alioski trefil tyč a následná dorážka netrefila bránu.

90+4
    Wiganu sekundu po sekundě ubíhá čas ale stále útočí Leeds.

90+3
    Leeds ale zase hraje to svoje a vychází jim to.

90+2
    Morsy dostává žlutou kartu.

90+1
    Wigan se snaží ze všech sil dostat přes půlku a založit útok.

90
    Nastavuje se dalších 5 minut.

90
    Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Klich, přichází Schackleton. První střídání Leeds tedy přichází až v devadesáté minutě.

90
    Douglas si nevážil pravidel a je odměněn kartou žluté barvy.

88
    Wigan se řítil do šance, pak se ale obrátil a nyní kombinuje kolem vápna.

87
    Střídání v týmu Wigan Athletic: ze hřiště odchází Gibson, přichází Vaughan. Leeds stále nevyužili jediné střídání.

86
    Leeds svoje tempo celkem ztratilo. Wigan se zato snaží ze všech sil.

85
    McManaman vyslal z vápna pěknou zatočenou střelu k šibenici. Branku netrefil, ale byla to velká šance!