Boston – Vancouver 5:8 (kon.) | Philadelphia – Arizona 5:4 (po pr.) | Florida – Edmonton 4:1 (kon.)
Montreal – Buffalo 5:6 (po pr.) | Ottawa – Vegas 3:5 (kon.) | Tampa – NY Islanders 4:2 (kon.)
Dallas – San Jose 4:3 (kon.) | Chicago – Carolina 3:4 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 1:3 (kon.)

3. Mikko Koivu (MNS) 0+3 (07:14:18)

První branku zápasu vstřelil domácí celek, prosadil se Jake Muzzin. V přesilovce dokázala Minnesota vyrovnat, mezi betony brankáře poslal kotouč Nino Niederreiter.

Ve druhé třetině jsme viděli jedinou branku. Minnesota se dostala do vedení. Koviu našel Pariseho, jehož rána mezi betony propadla až za brankovou čáru. Po čtyřiceti minutách vede hostující celek 2:1.

Ve třetí třetině hrál hostující celek výborně takticky, v samotném závěru pak do prázdné branky upravil konečný výsledek Mikael Granlund.

59:57 Mikael GRANLUND - 1:3

59:57
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Přesilovku domácí celek neproměnil, hosté nyní využili situaci dva na jednoho, a tak vyhrávají tento zápas. Gól do prázdné branky vstřelil MIKAEL GRANLUND. Asistence: Mikko Koivu.

59:00
    Poslední minuta. Ilja Kovalčuk neudržel útočné pásmo.

58:47
    Domácí celek hraje v šesti, šest na čtyři. Drew Doughty minul branku.

58:33
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

58:14
    Ilja Kovalčuk vyslal tvrdou ránu, ta byla zblokovaná.

58:06
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 2 min., vysoká hůl).

57:42
    Nino Niederreiter pálil z bezprostřední blízkosti. Domácí mají ponechanou výhodu.

57:00
    Probíhají poslední tři mnuty hry ve třetí třetině.

56:48
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v domácím útočném pásmu.

56:24
    Anže Kopitar přišel o útočné pásmo, a tak protiakci vede Ryan Suter.

56:10
    Domácí hráči se pokouší o vyrovnání, mnoho času už ale nemají.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v této třetině. Wild stále vedou o jednu branku a náskok platí i po střele, kterou vyslal Tyler Toffoli.

54:42
    Po komerční přestávce zápas pokračuje dál.

54:05
    Alec Martinez má na svém kontě další velmi dobrý defenzivní zákrok, zastavil nebezpečně vypadající akci soupeře.

53:26
    Jack Campbell se štěstím zastavil střelecký pokus Dumby. Nejprve se puk odrazil od tyčky, a pak intuitivně domácí brankář natáhl ruku a puk ukryl do lapačky.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Muzzin (Martinez) – 15. Niederreiter (Parise, M. Koivu), 35. Parise (M. Koivu), 60. Mikael Granlund (M. Koivu)

Los Angeles Kings: J. Campbell (Budaj) – Phaneuf, Doughty, Muzzin, Martinez, Forbort, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Kovalčuk, J. Carter, Toffoli – Pearson, Kempe, Luff – Clifford, N. Thompson, Lewis.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Dumba, Brodin, Spurgeon, Seeler, Pateryn – Zucker, E. Staal, Coyle – Parise, M. Koivu, Mikael Granlund – Greenway, J. Eriksson Ek, Niederreiter – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown.

Rozhodčí: Walsh, Pochmara – Murphy, Pancich

Diváci: 17 621