Pátek 09.11.2018, 17:30 • Stadion Arsenal, Tula • Ruská Premier Liga • 14. kolo

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (19:22:16)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:17.

Je dobojováno, páteční záchranářskou bitvu ovládl Arsenal! Tulští fotbalisté měli povedený nástup do utkání, když už v šesté minutě vypálil Luka Djordjević do tyče. Ten samý hráč si spravil chuť zhruba o dvacet minut později, kdy po jeho přihrávce otevřel skóre Tkačjov. Djordjević měl navíc po změně stran prsty i ve druhém gólu Arsenalu, o který se postaral Zelimchan Bakajev.

90+4

90+3
    Jhon Chancellor v pokutovém území vyskočil ze všech nejvýše, jeho následná hlavička ale postrádala přesnost.

90+3
    Roland Gigolajev si na centr z levé strany netroufl, to už se nám rozběhla poslední minuta nastavení.

90+2
    Adlan Kacajev po pravém křídle zavezl míč na soupeřovu polovinu a po jeho akci se nakonec dostal do zakončení Ivan Markelov, jenž ale z pádu nezamířil přesně.

90+1
    Na stadionu v Tule už se rozběhlo tříminutové nastavení.

90
    Se žlutými kartami se roztrhl pytel, tentokrát byl za zdržování hry napomenut domácí brankář Michail Levašov.

88
    Střídající Dostonbek Chamdamov to přehnal s agresivitou v souboji s Mohammedem, za což dostal žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Luka Djordjević, přichází Guram Adžojev.

85
    Ivan Markelov se dostal do bleskového protiútoku, když vtom mu byl odpískán ofsajd, a Michail Levašov si tak může oddychnout.

84
    Další rychlý protiútok Arsenalu založil Luka Djordjević, který našel na hranici pokutového území volného Kangwu, ten ale vypálil těsně nad!

82
    Gorbatěnko se pokusil přenést hru na osu hřiště, kde stál Reziuan Mirzov, jeho pas ale nebyl dostatečně přesný.

81
    Střídajícího Ivana Markelova na útočné polovině zradilo zpracování a na opačnou stranu už vyráží Igor Gorbatěnko.

80
    Luka Djordjević se po chybě Gapona v rozehrávce málem dostal k míči na pravém okraji pokutového území, defenzíva Anži si ale nakonec poradila.