Levante – Real Sociedad 1:3 (kon.)
Levante UD
1:3 (1:0)
Real Sociedad San Sebastian
Pátek 09.11.2018, 21:00 • Ciudad de Valencia, Valencia • Španělská LaLiga • 12. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek tohoto dne a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (22:54:29)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 17:12.

Je dobojováno! Zápas dvou rozdílných poločasů skončil. V tom prvním hráli lépe domácí hráči, kteří se zásluhou Chemy dostali do vedení. Jenže ten druhý byl v režii hostů, kteří během desíti minut vstřelili tři branky a otočili nepříznivý průběh utkání. Za Sociedad se nejprve trefil Theo Hernández, poté Juanmi a gólovou tečku za zápasem udělal Mikel Oyarzabal. Sociedad si tedy z Valencie odváží všechny tři body za vítězství 3:1.

90+4

90+3
    V tomto zápase se už nic nestane. Vteřinky utíkají, za malý moment rozhodčí pískne do píšťalky.

90+2
    Levante se snaží o nemožné, ale proti dobře postavené obraně soupeře to má velmi těžké. Konec zápasu se blíží.

90+1
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Marcos Remeseiro, přichází Moses Simon.

90
    Rozhodčí tohoto utkání nastavil ve druhém poločase tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Žlutou kartu dostává Oier Olazábal (Levante UD).

88
    Hostující hráči si už hrají svůj fotbal, nikde se netlačí a netrpělivě vyhlíží závěrečný hvizd.

87
    Rohový kop nebyl rozehrán vůbec dobře. Vůbec dobrý nebyl ani následný brejk, který zastavil doslova vyčerpaný Mikel Oyarzabal.

86
    Domácí tým zůstává na míči, jelikož bude rozehrávat další rohový kop v zápase.

85
    Levante mělo k dispozici volný přímý kop, ale centr z něj skončil už na prvním hráči.

84
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Roger Martí.
    83. Mikel OYARZABAL - 1:3

83
    Real Sociedad právě vstřelil branku!
    Rohový kop sice níc zajímavého nenabídnul, ale další hostující akce už skončila brankou. Sociedad doslova rozebral domácí obranu a vstřelil během desíti minut svůj třetí gól. MIKEL OYARZABAL dostal míč do běhu a takovým lehkým obloučkem překonal domácího brankáře – 1:3. Asistence: Juanmi.

83
    Theo Hernández je po své vstřelené brance při chuti a i teď dokázal vybojovat pro svůj tým výhodu rohového kopu.

82
    Juanmi si naběhnul do ofsajdu. To neuniklo rozhodčím, kteří tento prohřešek proti pravidlům odpískali.

81
    Pokud by Levante chtělo získat aspoň bod, tak by měla pomalu začínat sázet na útok. Toho by ale soupeř mohl využít brejkem do otevřené obrany, tak uvidíme.

Jan Mládek

Branky: 4. Chema (Remeseiro) – 73. Hernández (Oyarzabal), 77. Juanmi (Januzaj), 83. Oyarzabal (Juanmi)

Karty:   13. E. Boateng (LVN), 24. Chema (LVN), 49. Morales (LVN), 65. E. Bardhi (LVN), 77. Campaña (LVN), 88. Olazábal (LVN) – 54. Illarramendi (RSC)

Levante UD: Olazábal – Remeseiro (90+1. Simon), Postigo, Chema, Suárez Pier – Prcić (84. Martí), Campaña, E. Bardhi – E. Boateng, B. Mayoral (77. Coke), Morales (C).
    Náhradníci: Aitor Fernández – Simon, Doukouré, Martí, Coke, Cabaco, Pedro López.

Real Sociedad San Sebastian: Moyà – A. Elustondo, D. Llorente, H. Moreno – Espinoza (46. Zurutuza), Zubeldia (56. Juanmi), Illarramendi (C), Hernández – Januzaj, José, Oyarzabal.
    Náhradníci: Rulli – Juanmi, Zurutuza, Rodrigues, Bautista, Navas, Sandro Ramírez.

Rozhodčí: David Medié – Juan Barranco, Joan Méndez

Diváci: 19 890