Florida – Ottawa 5:1 (kon.) | Washington – Arizona 1:4 (kon.) | Boston – Vegas 4:1 (kon.)
Winnipeg – New Jersey 5:2 (kon.) | San Jose – Calgary 3:1 (kon.) | Edmonton – Colorado 1:4 (kon.)
Winnipeg Jets
5:2 (2:1, 3:1, 0:0)
New Jersey Devils
Pondělí 12.11.2018, 01:15 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

55:39
    Hra byla následně přerušena u střídačky New Jersey Devils, kde se strhla menší mela a před komerční přestávkou se bude vylučovat. Dvě minuty za hrubost a sekání inkasují Ben Lovejoy a Bryan Little.

25:00
    Dustin Byfuglien předvedl další velice tvrdý zákrok a strhla se menší mela. Ben Lovejoy mstil Briana Boylea, jenž byl domácím bekem sražen. Právě Byfuglien inkasuje dvě minuty a síly na ledě se vyrovnají, zasloužený trest. Dvě minuty dostává také Brian Boyle a hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

24:21
    A opět nás čeká přesilová hra, nyní si jí zahrají hokejisté Winnipegu. Ti nejdříve přehlídli faul Byfugliena a odpískali až krosčeka Stefana Noesena.

20:31
    Taylor Hall byl hned na startu druhé třetiny faulován a Blake Wheeler odjíždí na lavici hanby. Domácí kapitán podrážel a Devils mohou srovnat v přesilovce.

07:44
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Josh Morrissey – 2 min., podrážení).

David Panuška

Branky a nahrávky: 4. Roslovic (Byfuglien), 4. Scheifele (Wheeler, Ehlers), 23. Scheifele (Trouba), 28. Ehlers (Scheifele, Wheeler), 33. Perreault (Connor, Little) – 8. Seney (Bratt, Severson), 24. Coleman (Severson)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, Morrow, T. Myers – Ehlers, Scheifele, Wheeler – Connor, Little, Perreault – B. Tanev, Lowry, Laine – Petan, Copp, Roslovic.
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Vatanen, J. Jakovlev, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall, Zajac, Palmieri – Ma. Johansson, Hischier, Bratt – Coleman, Seney, J. Anderson – Wood, Boyle, Noesen.

Rozhodčí: McCauley, St. Pierre – Gawryletz, Murchison

Diváci: 15 321