Novosibirsk – Barys 1:2 (po pr.) | Čerepovec – Vladivostok 2:1 (3:2 po s.n.) | Omsk – Chabarovsk 3:0 (kon.)
Minsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 5:2 (kon.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 4:5 (0:1 po s.n.)
Viťaz – Jaroslavl 2:4 (kon.)
po s.n. (3:2)
Severstal Čerepovec
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Admiral Vladivostok
Pondělí 12.11.2018, 17:00 • Ice Palace • KHL

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám hezký pondělní večer. (19:51:23)

Vojtěch Polák – 0 střel, čas na ledě: 13:55

Tento velmi vyrovnaný zápas je u konce a Čerepovec nakonec velmi těsně vítězí. Domácí tým zachránil hlavně Trubačjov, který si připsal gól dvě minuty před koncem základní hrací doby a poté dokonce vstřeli vítězný nájezd. Vladivostok naopak strašně mrzí, že ztratil tak dobře rozehraný zápas, i když byl směrem dopředu lepší. Jedno malé zaváhání a to když nepokryli Trubačjova je stojí dva body.

Jurij TRUBAČJOV - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
    Autorem vítězné branky je JURIJ TRUBAČJOV.

5. série
    3:2
    Konstantin GLAZAČEV zkoušel zmázt českého gólmana, to mu ale nevyšlo, Furch odhadl směr kličky a v klidu kotouč kryje. Čerepovec vítězí.

4. série
    3:2
    Jurij TRUBAČJOV měl pěknou dávku štěstí, ten totiž vystřelil do středu branky a puk se odrazil od Krasotkina do branky.

4. série
    2:2
    Kirill VORONIN to zkusil mezi nohy, to mu ale nevyšlo.

3. série
    2:2
    Jevgenij GRIGORENKO předvedl skvělý blafák a poté se lehce trefil nad Krasotkinův beton.

3. série
    1:2
    Vojtěch POLÁK proměňuje nájed střelou pod výko.

2. série
    1:1
    Ivan ZACHARČUK se trefuje přesnou střelou k levé tyči.

2. série
    0:1
    Denis VICHAREV také nepřechytračil Furcha blafákem.

1. série
    0:1
    Sergej LAPIN nevyzrál na Krasotkina bekhendovým blafákem.

1. série
    0:1
    Sergej KOŇKOV se jako první rozjel a nájezd proměnil střelou k pravé tyči.

Samostatné nájezdy začínají.

I po prodloužení je stav nerozhodný a musí tak přijít samostatné nájezdy. I když Čerepovec měl šance, aby zápas rozhodl v prodloužení, gól ale ani jeden tým nedal.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:25
    Čerepovec se snaží z přesilové hry vytěžit maximun, čas už ale pomalu dochází. A žádné nebezpečné šance nepřicházejí.