Novosibirsk – Barys 1:2 (po pr.) | Čerepovec – Vladivostok 2:1 (3:2 po s.n.) | Omsk – Chabarovsk 3:0 (kon.)
Minsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 5:2 (kon.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 4:5 (0:1 po s.n.)
Viťaz – Jaroslavl 2:4 (kon.)
HC Dinamo Minsk
3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Pondělí 12.11.2018, 17:30 • Čižovka Arena (Minsk) • KHL

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (19:57:34)

Československá stopa v utkání

Ani v jednom z týmů nefiguroval žádný český ani slovenský hráč.

Hity: 11 – 8.

HC Dinamo Minsk – Traktor Čeljabinsk 3:1!

Domácí Dinamo bere z dnešního utkání dva body, a to především za povedený úvod střetnutí, když se během první pěti minut dostal do dvou brankového vedení. Dva body za dvě asistence si dnes připsal Patrik Wiercioch a podílel se tak bodově nejvíce na dnešním vítězství běloruského týmu.

59:40
    Bratři Kosticinové dostali kotouč po vzájemné spolupráci do střední třetiny, to bude Dinamu již stačit.

59:31
    Arťom Volkov vykázán z vhazování, to se tak bude opakovat.

59:31
    Další vhazování před Enrothem.

59:10
    Jhonas Enroth se pokoušel vyhodit kotouč přes celé hřiště do prázdné branky, kotouč však zastavil obránce Traktoru ve střední třetině.

58:45
    Patrik Wiercioch se snažil ze středního pásma trefit odkrytou branku Traktoru, ale minul!

58:38
    Christian Thomas trefil po vhazování svou střelou pouze Enrotha, ten kotouč ve své výstroji raději podržel.

58:29
    Brankář Vladislav Suchačov zůstává na střídačce, Traktor bude riskovat v šesti bez brankáře.

58:29
    Traktor si vzal oddechový čas.

58:29
    Dinamo zahrálo na icing, tohle bude šance pro Traktor na poradu a případné odvolání brankáře.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Dinamo má kotouč za svou brankou.

57:08
    Minsk teď hraje dobře střední pásmo a vůbec nepouští Traktor do útočné třetiny. Zdá se že nejhorší chvilky běloruský tým přežil.

56:14
    Dinamo přežilo oslabení s velkou porcí štěstí a hraje plném počtu.

55:31
    Teď už Christian Thomas dostal kotouč za brankovou čáru! Nicméně stalo se tak po jeho zásahu bruslí a branku nakonec sudí po konzultaci s videem neuznali! Stav tak zůstává 3-1.

55:12
    Potřetí ve třetí části zvoní tyč za Enrothem! Tentokrát ji orazítkoval Kanaďan Christian Thomas!

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 1. S. Kosticyn (Kogaljov, Wiercioch), 6. Bujnickij (Kovyršin), 38. A. Volkov (Wiercioch, Drozdov) – 18. Borodkin (Glinkin, Polygalov)

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Wiercioch, Gotovec, Chenkel, Lisovec, Znacharenko, D. Osipov, Jevenko – A. Kosticyn (A), S. Kosticyn, Kogaljov – Q. Howden (A), Denis Kazionov, Parfejevec – Kovyršin, Bujnickij (C), An. Stěpanov – Drozdov, A. Volkov, Litvinov.
    Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (6. Suchačov) – Šinin, Bailen, Borodkin, Nikitin, A. Petrov (C), Isajev, N. Chlystov – Enlund, Thomas, Stoa – Glinkin, Polygalov (A), Šolochov – Rybakov (A), Kokujov, Gubarev – Šarov, Tridčikov, Dugin – Zinovjev.

Rozhodčí: Ravodin, Fraňo – Majtak, Strelcov