New Jersey – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 5:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 1:2 (kon.)
Buffalo – Tampa 2:1 (kon.) | Detroit – Arizona 6:1 (kon.) | Minnesota – Washington 2:5 (kon.)
Edmonton – Montreal 6:2 (kon.) | Los Angeles – Toronto 1:5 (kon.) | San Jose – Nashville 5:4 (kon.)
Los Angeles Kings
1:5 (1:2, 0:3, 0:0)
Toronto Maple Leafs
Středa 14.11.2018, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

42:28
    Josh Leivo sice u pravé tyče ztratil puk, jenže Nate Thompson ho fauloval a dostal dvě minuty za sekání.

34:45
    Kyle Clifford si z pravého křídla krásně sjel před bránu, mezi betony ale bekhendem Frederika Andersena nepřekonal! Největší šance Kings.

32:51
    Mitchell Marner dostal dvě minuty za podražení a Kings si po reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru.
    27:19 Nazem KADRI - 1:5

27:19
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Patrickovi Merleauovi sice po nahození Mitchella Marnera na přední tyči nevyšla stahovačka, volný puk ale po ledě podruhé v zápase zametl do prázdné brány NAZEM KADRI! Leafs využili třetí přesilovou hru a vedou nad Kings už 5:1! Asistence: Patrick Marleau a Mitchell Marner.
    26:59 Cal Petersen a jeho úžasný semafor v rozštěpu!

26:59
    Tyler Ennis si v mezikruží najel na zpětnou přihrávku zpoza brány a mířil do levého horního rohu brány, Cal Petersen ale předvedl spektakulární zákrok, když v rozštěpu lapil puk do lapačky a předvedl nevídaný semafor!

25:38
    Alex Iafallo dostal dvě plus dvě minuty za vysokou hůl, což určitě na sebevědomí Kings nepřidá.

24:33
    Střídání v týmu Los Angeles Kings: ze hřiště odchází Peter Budaj, přichází Cal Petersen.
    24:33 Andreas JOHNSSON - 1:4

24:33
    Travis Dermott si z levé strany sjel k tyči a parádní zpětnou žabičkou oslovil na vzdálenější pravé tyči ANDREASE JOHNSSONA, který bez přípravy uklidil puk z blízkosti pod horní tyč! Peter Budaj inkasoval čtvrtý gól a dochytal. Asistence: Travis Dermott a Pär Lindholm.
    21:15 Morgan RIELLY - 1:3

21:15
    John Tavares krásně přenesl hru z pravého křídla doleva a MORGAN RIELLY parádní střelou z vrcholu levého kruhu mezi tělem a levou rukou Petera Budaje zamířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Asistence: John Tavares.

16:08
    Jeff Carter byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Toronto si zahraje třetí přesilovou hru v zápase.
    14:28 Adrian KEMPE - 1:2

14:28
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    ADRIAN KEMPE před bránou skvělou tečí sklepl puk po ráně Diona Phaneufa mezi betony Frederika Andersena a kotouč po ledě doklouzal k levé tyči – 1:2! Asistence: Dion Phaneuf.

09:26
    Frederik Andersen táhlou střelu Kings od modré čáry a připsal si první zákrok, po kterém Morgan Rielly fauloval a dostal dvě minuty za podržení. Přesilová hra pro Kings.
    06:12 John TAVARES - 0:2

06:12
    JOHN TAVARES před bránou skvěle tečoval nahození Morgana Riellyho od modré čáry z levé strany a puk se od ledu odrazil nad levým betonem Petera Budaje ke vzdálenější pravé tyči! Leafs využili přesilovou hru a vedou nad domácími Kings 2:0! Asistence: Morgan Rielly.

04:17
    Tanner Pearson byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Toronto má k dispozici druhou přesilovou hru.
    02:42 Nazem KADRI - 0:1

02:42
    Mitchell Marner u pravé tyče po přihrávce Johna Tavarese z pravé strany naznačil střelu a po jeho skryté přihrávce skóroval z blízkosti po ledě do prázdné brány NAZEM KADRI! Leafs využili úvodní přesilovou hru a vedou nad Kings 1:0. Asistence: Mitchell Marner a John Tavares.

01:15
    Dustin Brown vyfasoval dvě minuty za sekání a Toronto si v úvodu zápasu vyzkouší přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Kempe (Phaneuf) – 3. Kadri (Marner, Tavares), 7. Tavares (Rielly), 22. Rielly (Tavares), 25. A. Johnsson (Dermott, P. Lindholm), 28. Kadri (Marleau, Marner)

Los Angeles Kings: Budaj (25. Petersen) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, Martinez, Phaneuf, Fantenberg – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – Kovalčuk, J. Carter (A), Toffoli – Pearson, Amadio, Lewis – Clifford, Kempe, N. Thompson. Hlavní trenér: Willie Desjardins.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Ožiganov – Hyman, Tavares (A), Marner – Marleau (A), Kadri, Kapanen – A. Johnsson, P. Lindholm, Co. Brown – Ennis, F. Gauthier, Leivo. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Chris Rooney, Pierre Lambert. Čároví: Lonnie Cameron, Pierre Racicot

Diváci: 17859