NY Islanders – NY Rangers 7:5 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 3:4 (kon.)
Columbus – Florida 7:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:1 (kon.) | Minnesota – Vancouver 6:2 (kon.)
Calgary – Montreal 2:3 (kon.) | Arizona – Nashville 2:1 (kon.) | San Jose – Toronto 3:5 (kon.)
Columbus Blue Jackets
7:3 (0:2, 3:1, 4:0)
Florida Panthers
Pátek 16.11.2018, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších zápasů. (03:47:24)

Československá stopa v utkání:
    Lukáš Sedlák (Columbus) 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:13

1. Cam Atkinson (Columbus) 1+1
    2. Anthony Duclair (Columbus) 1+1
    3 Joonas Korpisalo (Columbus) 40 zák., 3 góly, 93,0%

A je konec! Florida měla dobrý vstup do utkání,když brzy vedla 2:0, ale pak už zvládla přidat jediný gól a to bylo málo. Columbus začal hrát od druhé třetiny,kdy se dostal poprvé do vedení 3:2. Třetí třetinu domácí vyhráli jednoznačně 4:0 a rozhodli o svém vítězství. Body tedy zůstávají doma a Columbus vítězí.
    Střely po třetí třetině: Domácí – 37, Hosté – 43.

59:53
    Domácímu týmu se dostává standing ovations od fanoušků!

59:27
    Colton Sceviour nahazoval kotouč od modré, jeho pokus blokuje domácí útočník.

58:50
    Roberto Luongo si připisuje další zákrok betonem, tentokrát proti střele od levého mantinelu.

58:02
    Nepovedená rozehrávka Yandela, kotouč mají znovu domácí.

57:21
    Kotouč skončil mezi diváky, hra bude pokračovat vhazováním na středovém kruhu.

56:10
    Florida sympaticky nic nevzdává a stále neúnavně napadá soupeře při rozehrávce.

55:20
    Columbus má kotouč na hokejkách,ale v poklidu s ním kombinuje ve vlastní třetině.
    54:51 Boone JENNER - 7:3

54:51
    Columbus právě vstřelil branku!
    Domácí přidávají další gól! Brandon Dubinsky získal kotouč ve vlastní třetině, poslal ho na Murrayho, který posunul na BOONEA JENNERA, který trefil prázdnou branku!
    Asistence: Ryan Murray, Brandon Dubinsky
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:30
    Hosté to zkoušejí se 6ti hráči v poli!

53:30
    Kotouč po tečované ráně od modré skončil v ochranné síti a máme tu komerční přestávku.
    52:57 Josh ANDERSON - 6:3

52:57
    Domácí přidávají další branku a o osudu utkání je zřejmě rozhodnuto! Foligno dostal kotouč do středního pásma, tam si ho vzal Jenne, který krásnou nahrávkou vyslal JOSHE ANDERSONA do šance a ten ji proměnil střelou na druhou tyč.
    Asistence: Boone Jenner, Nick Foligno

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 21. Atkinson (Wennberg), 24. Dubinsky (Werenski), 27. Dubois (Duclair, Atkinson), 44. Hännikäinen (D. Savard), 49. Duclair (Dubois, Nutivaara), 53. J. Anderson (Jenner, N. Foligno), 55. Jenner (R. Murray, Dubinsky) – 2. Bjugstad (Matheson, Malgin), 7. Ekblad (Hoffman, Matheson), 34. Yandle (Trocheck, Huberdeau)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – S. Jones, R. Murray, D. Savard, Nutivaara, Harrington, Werenski – Bjorkstrand, Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner, N. Foligno – Duclair, Wennberg, Dubinsky – Sedlák, Riley Nash, Hännikäinen – Atkinson.
    Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Matheson, Ekblad, Yandle, Petrovic, Kiselevič, Weegar – Dadonov, Barkov, Hoffman – Huberdeau, Trocheck, Vatrano – Malgin, McCann, Bjugstad – Brouwer, Lammikko, Sceviour.

Rozhodčí: St. Pierre, Walsh – Amell, Knorr