Bílina – Sokolov 1:3 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kobra 2:5 (kon.) | Klatovy – Děčín 6:5 (po pr.)
Vrchlabí – Nymburk 4:5 (kon.) | Trutnov – Kolín 1:7 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 4:2 (kon.)
Mostečtí Lvi
2:5 (1:2, 0:0, 1:3)
HC Kobra Praha
Středa 21.11.2018, 18:00 • A-Benet Arena • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 19. kolo

Dnešní utkání skončilo vítězstvím hostující Kobry Praha, kdy hosty držel nad vodou výborný Václav Mouček. První třetina přinesla svižný hokej, hra se přelévala ze strany na stranu a vinou mostecké nedisciplinovanosti ji vyhráli hostující hráči. Druhá třetina přinesla územní a střeleckou převahu Lvů, kteří ji nedokázali zužitkovat. Výtečný Moučka podržel hokejisty Kobry v několika vyložených šancích. Mostečtí také nedokázali přetavit v gól přesilovou hru. Třetí třetina začala pro Lvi nešťastně, když ujel hostující Kysela a se štěstím prostřelil Hanuljaka. Hosté poté přidala ještě čtvrtou branku, kdy po krásné střele vyprášil pavučiny Hanuljakovi svatyně hostující Šťastný. Domácím se podařilo ještě snížit. Kdy dorazil kotouč do branky výtečného Moučka Martin Mical. Mostečtí se odhodlali k dlouhé hře bez brankaře, při které hosté trefili odkrytou branku. To je z mostecké A-Benet arény vše (20:08:54)

59:00
    Kobra právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Odkrytou branku chytře trefuje TOMÁŠ ŠŤASTNÝ, asistence Jaroslav Kasík

58:20
    Lvi hrají pořád v šesti vypracovali si několik slibných šancí, ale mají vychýlenou mušku

55:25
    Kdyby byl výsledek opačný, tak by si diváci mysleli, že mostečtí hrají bago. Ovšem branka nepadla

54:33
    Lvi jsou již dobrou minutu v útočném pásmu. Gól z toho však není

53:16
    Lvi se opět probili do útočného pásma. Vítězslav Nedrda trefuje náruč připraveného Moučka

51:50
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Lvi se konečně dočkali! MARTIN MICAL asi napošesté dorazil kotouč do branky hostujícího Moučka. Asistence: Milan BÖHM

50:37
    František Mála krásně trefil kotouč. Mouček opět chytá

49:54
    Hostující TOMÁŠ ŠŤASTNÝ po krásné střele vymetl Hanuljakovi všechny pavouky v síti. Asistence: Jan Šergl a Roman Verbík

49:29
    Viktor Nestrašil zůstává po střetu s domácím hráčem ležet před domácí střídačkou. Hra je přerušena

48:35
    Vladimír Kýhos se opět prodral v oslabení před Moučka, branka z toho však není

48:10
    Lvi se osvobozují přes všechny čáry

47:02
    Domácí Přeučil se snažil z mezikruží prostřelit obranu. Na branku kotouč nedoletěl

46:40
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., podrážení).

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 13. Böhm (Vašíček, Urbánek), 52. Mical (Böhm) – 10. Kysela (Hlinka), 20. Šťastný (Nestrašil, Hlinka), 42. Kysela (Nestrašil, Hlinka), 50. Šťastný (Šergl, Verbík), 59. Šťastný (Kasík)

Mostečtí Lvi: Hanuljak (Chabr) – Urbánek, Polák, Havlůj, Fučík, Kuncl, Čmolík – T. Přeučil, Hrdlička, Vašíček, Bakrlík, Kýhos, Böhm, Smolka, Nedrda, Mical, Mála. Trenéři: Kamil Kašťák a Vladimír Šafner
    HC Kobra Praha: Mouček (Novák) – Semrád, Kasík, Verbík J., Verbík R. (A), Ryzák – Netolický, Šeba, Kysela, Nestrašil, Šergl, Šteiner (C), Slabý, Šťastný, Hlinka. Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Vyštejn – Kurtin, Beneš