New Jersey – Montreal 5:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 5:0 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 5:1 (kon.)
Carolina – Toronto 5:2 (kon.) | Washington – Chicago 4:2 (kon.) | Detroit – Boston 3:2 (po pr.)
Tampa – Florida 7:3 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 5:2 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:1 (kon.)
Minnesota – Ottawa 6:4 (kon.) | Arizona – Vegas 2:3 (po pr.) | Anaheim – Vancouver 4:3 (kon.)
Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 3:7 (kon.)
Buffalo Sabres
5:2 (4:0, 0:2, 1:0)
Philadelphia Flyers
Čtvrtek 22.11.2018, 01:38 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:24:50)

3. Jack Eicheil (BUF) 0+1

Už sedmou výhrou v řadě dokázalo Buffalo potvrdit svůj herní vzestup. O svém vítězství nad Philadelphií rozhodli domácí už v první třetině, ve které nasázeli do branky soupeře hned čtyři góly. Flyers se sice ve druhé dvacetiminutovce vrátili dvěma trefami do hry, ale nepodařilo se jim v rozhodující třetině dostat do kontaktu. I přes mnoho šancí zůstal Hutton ve zbytku utkání neprůstřelný.

59:30
    Flyers zkusili ještě jeden útok, ale nedostali se do dobré střelecké pozice.
    58:22 Sam REINHART - 5:2

via Gfycat

58:22
    Sabres právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Pátý gól Buffala do prázdné branky trefil SAM REINHART. Asistence: Jack Eichel.

57:52
    Sabres se dopouští zakázaného uvolnění.

57:45
    Pickard odbruslil na střídačku!

57:30
    Philadelphia byla vyhnána z útočného pásma. Je stále u puku a bude znovu útočit.

56:54
    Okposo se napřáhl ke střele od modré čáry, ae trefil jen obránce před sebou.

55:53
    Gostisbehere se vřítil do útočného pásma, střelu z levého kruhu Hutton vyrazil před sebe. Následně měl spoustu práce s dorážkami soupeře, ale nakonec puk ukryl pod sebou. Komerční přestávka.

55:40
    Hraje se dlouho bez přerušení. Flyers mají puk za svou brankou.

54:45
    Couturier si přihrál s Konecnym, na Huttona ale recept nenašel.

54:02
    Pickard si vychutnal zakončení soupeře z levého kruhu. Hra pokračuje.

53:37

53:11
    Rychlý protiútok Flyers, Konecny ale z bekhendu neuspěl.

53:00
    Po konci přesilovky se dostali domácí do největší šance, ale Pickard vyráží

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 4. Skinner (Pominville), 6. T. Thompson (Sobotka, Okposo), 9. Rodrigues (S. Reinhart, Dahlin), 20. Jo. Larsson (Rodrigues, Ristolainen), 59. S. Reinhart (Eichel) – 26. Giroux (Couturier, Konecny), 34. Simmonds (Weal, Sanheim)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe, Bogosian (A), Dahlin, C. Nelson, Beaulieu – Pominville, Eichel (C), Skinner – Okposo (A), Mittelstadt, Sheary – S. Reinhart, Sobotka, T. Thompson – Jo. Larsson, Girgensons, Rodrigues.
    Philadelphia Flyers: Lyon (20. Pickard) – Hägg, Provorov, Gostisbehere, Gudas, Sanheim, Folin – Konecny, Couturier (A), Giroux (C) – Voráček, Patrick, Lindblom – Simmonds (A), Weal, J. van Riemsdyk – Laughton, Lehterä, Weise.

Rozhodčí: McCauley, St. Pierre – Kovachik, Tobias

Diváci: 19070