New Jersey – Montreal 5:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 5:0 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 5:1 (kon.)
Carolina – Toronto 5:2 (kon.) | Washington – Chicago 4:2 (kon.) | Detroit – Boston 3:2 (po pr.)
Tampa – Florida 7:3 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 5:2 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:1 (kon.)
Minnesota – Ottawa 6:4 (kon.) | Arizona – Vegas 2:3 (po pr.) | Anaheim – Vancouver 4:3 (kon.)
Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 3:7 (kon.)
New Jersey Devils
5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
Montreal Canadiens
Čtvrtek 22.11.2018, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů, (03:41:55)

Československá stopa v utkání:
    Pavel Zacha (New Jersey) 2+0, 4 střely, čas na ledě 17:55
    Tomáš Tatar (Montreal) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:18

1. Pavel Zacha (New Jersey) 2+0
    2. Taylor Hall (New Jersey) 1+1
    3. Marcus Johansson (New Jersey) 0+2

A je tu konec. Ve třetí třetině jsme se dočkali jediného regulérního gólu a to když se se štěstím prosadil Domi. Devils tak o svém vítězství rozhodli povedenou 2. třetinou, ve které vstřelili 3 góly. Ďáblové si tak připisují 9. výhru v sezóně. Domácí tým tak potvrdil dobrou formu v Prudential Center, když si zlepšil statistiky na 7 výher a 2 porážky.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 28, Hosté – 26.

59:25
    Kotouč za brankou Price, zápas se už jen dohrává.

58:35
    Michael Chaput nahazuje kotouč backhandem, Kinkaid znovu zasahuje.

Dnešní utkání sleduje 16,514 diváků.

58:20
    Devils se usadili u Habs a kontrolují konec zápasu.

57:05
    Kotouč byl volný před brankou Price, ale Shaw se rychle zorientoval a odpálil ho pryč!

56:58
    Keith Kinkaid drží kotouč a domácí obránci mají čas vydechnout.

56:30
    Nyní se do rychlého protiútoku vydal Hall, ale jeho střel nemířila na branku.

55:58
    Hra se odehrává převážně ve třetině Devils, ti v této třetině útočí spíše sporadicky.

55:36
    David Schlemko vypálil od mantinelu, jeho pokus Kinkaid kryje.

55:01
    Kotouč je v ochranné síti a máme tu komerční přestávku.

54:39
    Charles Hudon vypálil od mantinelu ,jeho přízemní pokus minul branku.

54:03
    Habs se usadili ve třetině, Domi nedosáhl na nahrávku před branku a Devils vyhazují kotouč.

53:20
    Jonathan Drouin se dostal k samostatnému úniku, ale jeho backhandový blafák zastavila tyč!
    50:52 Max DOMI - 5:2

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 7. Palmieri (A. Greene, Coleman), 17. Hischier (Hall), 29. Hall (J. Jakovlev, Ma. Johansson), 31. Zacha (Ma. Johansson, Bratt), 34. Zacha (Severson, Seney) – 7. Drouin (A. Shaw), 51. Domi (Drouin, A. Shaw)

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Severson, Müller, Gryba, A. Greene, Lovejoy, Butcher, J. Jakovlev – Palmieri, Hischier, Hall – Bratt, Zacha, Ma. Johansson – J. Anderson, Zajac, Coleman – Dea, Seney, Wood.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Jo. Benn, Petry, Schlemko, Reilly, Ouellet, Mete – Tatar, Danault, Gallagher – Drouin, Domi, A. Shaw – Agostino, Kotkaniemi, Lehkonen – Deslauriers, Hudon, Chaput.

Rozhodčí: Lambert, Peel – Daisy, Smith

Diváci: 16,514