Philadelphia – NY Rangers 4:0 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:2 (kon.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.)
Buffalo – Montreal 3:2 (po pr.) | Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 3:4 (po pr.)
Philadelphia Flyers
4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
New York Rangers
Pátek 23.11.2018, 19:25 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:08:24)

Bodyčeky: 26:22

Je konec. Philadelphia nakonec vyhrála 4:0 a podle skóre se zdá, že průběh utkání byl hladký, ovšem ještě v 54. minutě mohlo být vše jinak, ale to by hostující hráč nesměl napálit jen tyč.
    Začátek utkání nám toho moc nenabízel, ale nakonec ve 14. minutě rozveselil domácí fanoušky Travis Konecny, jeho střela byla vyražená Lundqvistem do obránce Skjeie, který si dal vlastní gól. Rangers v úvodní periodě nepředvedli takřka nic.
    Ve 25. minutě si připsal Henrik Lundqvist hned tři zákroky v rozmezí sekund. Posléze měl hostující gólman opět plné ruce i nohy práce. Přes v polovině hry jsme byli svědky bitky mezi Konecnym a Stromem.
    První polovina třetí periody se nesla ve stejném duchu jako předešlé dvě třetiny, ale posléze mohli hosté srovnat, ovšem DeAngelo napálil tyč a z následného protiútoku skóroval Sean Couturier. V 58. minutě vstřelil gól na 3:0 do prázdné branky Jordan Weal a o minutu později se podruhé prosadil Sean Couturier.

59:40
    Přihrávka Simmondse byla zblokována mimo hrací plochu.

59:10
    Chytil se dostal ke střele, ale Pickard jeho pokus vyrazil betonem a stále tak drží nulu na svém účtu.

58:52
    Domácí vyhodili kotouč do pásma Rangers.
    58:23 Sean COUTURIER - 4:0

58:23
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A ještě jeden gól končí v brance Rangers! Konecny vypálil z pravého kruhu a Lundqvistovi prošel kotouč pod betony a následně jej zakončil do prázdné brány pár decimetrů před brankovou čárou SEAN COUTURIER. Asistence: Travis Konecny a Claude Giroux.
    57:58 Jordan WEAL - 3:0

57:58
    Je hotovo, jelikož domácí dávají třetí branku! Mats Zuccarello zpackal přihrávku ve středním pásmu a ke kotouči se dostal JORDAN WEAL, který si vyměnil přihrávku se Simmondsem a posléze vstřelil gól do prázdné. Asistence: Wayne Simmonds.

57:43
    Hosté hrají bez brankáře!

57:13
    Jakub Voráček vypálil, ale jeho rána letěla jen vedle hostující svatyně.

56:54

56:39
    Chytil se dostal k dorážce, ale s tou si poradil Calvin Pickard.

56:16
    Philadelphia opět vyhodila kotouč ze svého pásma.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 14. Konecny (Couturier, Giroux), 55. Couturier (Konecny, Giroux), 58. Weal (Simmonds), 59. Couturier (Konecny, Giroux)

Philadelphia Flyers: Pickard (Lyon) – Hägg, Provorov, Folin, Gostisbehere, Gudas, Sanheim – Konecny, Couturier (A), Giroux (C) – Voráček, Patrick, Lindblom – Simmonds (A), Weal, J. van Riemsdyk – Lehterä, Laughton, Weise.
    New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Pionk, M. Staal (A), Shattenkirk, Claesson, DeAngelo, Skjei – Fast (A), Zibanejad, Naměstnikov – Chytil, K. Hayes, Kreider (A) – R. Strome, B. Howden, Vesey – Fogarty, L. Andersson, Zuccarello.

Rozhodčí: Francis Charron, Francois StLaurent – Libor Suchánek, Scott Cherrey