Třinec – Vítkovice 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 0:1 (kon.) | Zlín – Sparta 0:4 (kon.)
Chomutov – Pardubice 6:1 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 3:2 (kon.) | Olomouc – Liberec 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Oceláři Třinec
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 23.11.2018, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • Tipsport extraliga • 21. kolo
    58:57 Vladimír DRAVECKÝ - 3:0

58:57
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři zachytili vítkovickou rozehrávku ve vlastním pásmu, Roberts Bukarts pak vyvezl kotouč do střední třetiny, svou střelu ale poslal vedle prázdné vítkovické branky. V rohu kluziště pak ale dobře zabojoval Ethan Werek, který získal puk pro VLADIMÍRA DRAVECKÉHO, jemuž stačilo z předbrankového prostoru uklidit puk do branky! Asistence: Ethan Werek.
    48:04 Ethan WEREK - 2:0

48:04
    Oceláři se po levé straně kluziště dostali do útočné třetiny, domácí pak velmi rychle přesunuli kotouč na druhou stranu, odkud pálil zcela nehlídán ETHAN WEREK! Kanadský útočník zamířil mezi Bartošákovy betony a svou druhou brankou v utkání využil přesilovou hru! Asistence: Martin Gernát, Martin Adamský.
    37:49 Ethan WEREK - 1:0

37:49
    Větší aktivita domácích v této třetině je po zásluze odměněna vedoucí brankou! Vladimír Dravecký v útočném pásmu držel kotouč za Bartošákovou brankou, slovenský útočník poté žabičkou poslal puk ETHANU WEREKOVI, který si vybruslil kousek před brankovou čáru a střelou z velmi ostrého úhlu našel mezírku v Bartošákově postoji! Asistence: Vladimír Dravecký.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 38. Werek (Dravecký), 49. Werek (Gernát, Adamský), 59. Dravecký (Werek)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kváča) – Gernát, Krajíček (C), Galvinš, D. Musil, M. Doudera, Roth – Hrňa, Marcinko, Martin Růžička (A) – Adamský (A), Polanský, Svačina – Roberts Bukarts, Werek, Dravecký – Chmielewski, Cienciala, O. Kovařčík – Hladonik.
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Výtisk (C), D. Krenželok, Hrbas, Baranka, Gregorc, Šidlík, Černý – Dej, Lev (A), Schleiss – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Kucsera, Š. Stránský, P. Zdráhal – Szturc (A), Pytlík, Baláž.

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Frodl, Komárek