Minnesota – Winnipeg 4:2 (kon.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.) | Buffalo – Montreal 3:2 (po pr.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Vegas – Calgary 2:0 (kon.)
Columbus – Toronto 4:2 (kon.) | Boston – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Tampa – Chicago 4:2 (kon.)
Carolina – Florida 4:1 (kon.) | Arizona – Colorado 1:5 (kon.) | Dallas – Ottawa 6:4 (kon.)
St. Louis – Nashville 6:2 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:0 (kon.) | NY Rangers – Washington 3:5 (kon.)
San Jose Sharks
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Vancouver Canucks
Sobota 24.11.2018, 03:00 • SAP Center, San Jose • NHL

59:20
    Antoine Roussel ještě dostal osobní desetiminutový trest za nesportovní chování plus do konce utkání.

59:20
    Antoine Roussel už to nevydržel a pokusil se alespoň porvat s Marcem-Édouardem Vlasicem, jenže rozhodčí oba hráče rychle roztrhli. Na bitku tedy nakonec nedošlo. Oba dostali dvě minuty za hrubost. Antoine Roussel ještě dostal dvě minuty za krosček, takže Sharks dohrají dnešní zápas v početní převaze.

42:54
    Sam Gagner vyhodil puk přes ochranné sklo napříč ledovou plochou a dostal dvě minuty za zdržování hry.

36:00
    Barclay Goodrow v obranném pásmu u hrazení tak dlouho osekával Eliase Petterssona, až mu to nakonec prošlo, protože místo něho byl vyloučen Lukáš Radil.

32:07
    Evander Kane se stal jediným potrestaným hráčem, když po tvrdém hitu na Melkera Karlssona v roli mstitele dostal dvě minuty za hrubost. Canucks si po krátké reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru.

22:16
    Brenden Dillon se dopustil velké chyby a vzápětí dostal dvě minuty za držení. První přesilová hra pro Canucks.

16:04
    Tim Heed byl zasažen za bránou Canucks do obličeje a San Jose si po krátké reklamní přestávce zahraje třetí přesilovou hru. Derrick Pouliot vyfasoval 2+2 minuty za vysokou hůl.

10:48
    Antoine Roussel dostal dvě minuty za zdržování hry poté, co vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo, a poté v boxu vzteky praštil lahví s vodou o zem.

04:12
    Antoine Roussel byl vyloučen po obrovském závaru na dvě minuty za úder loktem. První přesilová hra pro Sharks.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 11. Couture (E. Karlsson, Labanc), 20. Meier (J. Thornton, Burns), 44. E. Karlsson (J. Thornton, Labanc), 50. M. Karlsson (E. Karlsson, Dillon)

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Heed, Burns, Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Braun – E. Kane, Pavelski (C), Donskoi – Hertl, Couture (A), Meier – Sörensen, J. Thornton (A), Labanc – Goodrow, Radil, M. Karlsson. Hlavní trenér: Peter DeBoer.
    Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – B. Hutton, Gudbranson, Del Zotto (A), Ch. Tanev (A), D. Pouliot, Stecher – Roussel, Horvat (A), Gagner – Goldobin, Pettersson, Eriksson – Motte, M. Granlund, Virtanen – Schaller, Gaudette, Leipsic. Hlavní trenér: Travis Green.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Ian Walsh. Čároví: Michel Cormier, Derek Nansen

Diváci: 17056