Benátky n/J – Slavia 6:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:1 (kon.) | Třebíč – Kladno 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – Motor ČB 3:1 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 7:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:0 (kon.)

Vsetín právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. Pas z rohu kluziště prolétl brankovištěm přímo na hůl VÍTA JONÁKA a ten zblízka uklidil puk za bezmocného Klimeše. Asistence: Tomáš Pitule.

58:30
    Riskující hosty mohl potrestat Slováček. Jel sám na Klimeše, zakončení mezi betony ale skončilo neúspěchem.

57:19
    Hned po buly pálil Doležal a jen o centimetry přestřelil.

56:48
    Naprosto zbytečný faul Sikory, který poslal na mantinel Holomka, komplikuje hostům situaci. Za vražení na hrazení vyfasoval hostující hráč trest na 2+10 minut. Dnes tedy dohrál

49:33
    Nezačali ji ale vůbec dobře. Karafiát se řítil sám na Klimeše, ten ale zakončení do levého horního růžku dokázal vyškrábnout.

49:17
    Ovšem právě Klímek se teď dopustil držení a hosté budou hrát v početní výhodě.

45:58
    Karafiát si to drze namířil mezi tři beky a Sikora si nakonec musel pomoci holí – dvě minuty, hákování.

40:50
    A už to mohlo být o dvě branky. Jonák se řítil sám na Klimeše, zakončení mezi betony si ale hostující gólman zkušeně pohlídal.
    40:35 Roman RÁC - 2:1

40:35
    Domácím vyšel vstup do třetí třetiny na výbornou. Karafiátovu šanci ještě hosté překazili, puk ale doputoval k ROMANU RÁCOVI a ten z mezikruží po ledě trefil přesně k tyči. Asistence: Jiří Karafiát.

38:05
    Tísněný Teper se při vyhození puku netrefil mezi mantinely a to znamená jediné – dvouminutový trest za zdržování hry. Hosté tak mají výhodu přesilové hry.

34:30
    Velký závar před domácí svatyní. jako poslední to byl Černý, kdo ve skrumáži zakončoval bekhendem na bránu Šelepněva, který v tu chvíli již ležel na ledě. Puk ale do domácí branky neprošel.

31:58
    Čtvrtý útok VHK si nakonec aktivitou vynutil další přesilovku. Potrestán je Pšurný za hákování.
    30:29 Tomáš FROLO - 1:1

30:29
    A tentokrát už se Valaši dočkali. TOMÁŠ FROLO nahodil kotouč od modré, ten prošel houštinou těl a zapadl přesně k pravé tyči Klimešovy brány. Přerovský gólman nejspíš spatřil puk až v poslední chvíli a už nestihl zareagovat. Asistence: Roman Rác.

30:18
    Rachůnek, sekání. Tak zní verdikt znamenající jediné, další přesilovku pro VHK.
    24:56 Darek HEJCMAN - 0:1

24:56
    Přerov právě vstřelil branku!
    Domácí propadli ve středním pásmu a Přerov jde do vedení. Sám na Šelepněva se řítil DAREK HEJCMAN a po ledě zakončil přesně k tyči. Asistence: Zdeněk Čáp.

23:02
    Jonák dostal přihrávku do jízdy a byl tváří v tvář Klimešovi, hostující brankář ale dokázal vyrazit puk mimo tři tyče. Největší šance Vsetína v dosavadním průběhu utkání.

22:41
    Frolo dal hokejku do cesty hostujícímu hráči, ten přes ní přepadl a rezultuje z toho další trest pro hosty. Prohřešek byl posouzen jako hákování a Přerov teď bude hrát ve čtyřech proti třem.

21:37
    A je po přesilovce. Hákování se totiž dopustil Matouš Kratochvíl.

20:58
    První přesilovka pro hosty, Karafiát byl vyloučen za podrážení.

12:24
    Vsetín si ale zahraje další přesilovku, za faul vysokou holí je vyloučen Čáp.

10:44
    Domácí chybovali na útočné modré, Matouš Kratochvíl vypíchl puk a řítil se sám na Šelepněva. Ten si však s jeho bekhendovou kličkou poradil.

09:51
    Z rostoucí vsetínské aktivity nicméně vyplynul další přerovský faul. Za katr míří Malina za podrážení.

02:54
    hodně ošklivý zákrok teď předvedl hostující Šimon Kratochvíl, který u mantinelu v plné rychlosti doslova sestřelil Jakuba Tepera. Za úder do hlavy a krku pak po zásluze míří do kabin s trestem na 5 minut a do konce utkání. David Vítek se následně pokusil spoluhráče pomstít a vyfasoval za to dvouminutový trest za napadení.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 31. Frolo (Rác), 41. Rác (Karafiát), 60. Jonák (Pitule) – 25. Hejcman (Čáp)

VHK ROBE Vsetín: Šelepněv (Gába) – Frolo, Hryciow, Teper, Slováček, Mikuš, Holomek, Jenáček – Rác, Pitule, Karafiát – Jonák, Rob, Vávra – Březina, Kucharczyk, Kopta – Klímek, Vítek, Šilhavý.
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Čáp, Pala, M. Novotný, Zbořil, R. Černý, Malina, M. Pohl – T. Doležal, T. Sýkora, Rachůnek – Sikora, Pšurný, M. Kratochvíl – Milan Procházka, Hejcman, Navrátil – Mašín, Moučka, Š. Kratochvíl.

Rozhodčí: Čech, Koziol – Gančarčík, Konvička