Benátky n/J – Slavia 6:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:1 (kon.) | Třebíč – Kladno 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – Motor ČB 3:1 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 7:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:0 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 1:4 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Rytíři Kladno
Středa 28.11.2018, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 29. kolo

58:29
    Raška (TRE) vyloučen na 2 minuty za faul loktem.

57:47
    Domácí budou hrát v šesti!

57:47
    Oddechový čas pro domácí.

55:23
    Malec si vykoledoval svým pohybem faul. Zajíc (TRE) obdržel 2 minuty za podražení.
    42:14 Daniel KRUŽÍK - 1:2

42:14
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Lepší vstup do třetiny měli domácí, ovšem branku z brejku střílí Kladno! Zikmund dostal puk před branku na DANIELA KRUŽÍKA, jenž puk poslal neomylně pod horní víko. Asistence: Ladislav Zikmund.

39:41
    Mikyska s pukem projel až před CIkánka a vynutil si faul. Zelingr (KLA) vyloučen na 2 minuty za hákování.

39:28
    Čejka (TRE) vyloučen na 2 minuty za podražení.

37:37
    Nahozený puk z velkého úhlu skočil před Cikánka, kde se k dorážce cpali hned dva domácí hráči. Lukáš Cikánek ale reflexivně puk přikryl a hlavně ještě před brankovou čárou.

34:15
    Pěkná akce Třebíče! Mlynář lehce poslal puk na Rašku, který si puk zpracoval ještě s ním nabrusli blíž k brance, jeho pokus ale nevyšel a puk skončil těsně vedle.

31:16
    Král (TRE) vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

26:37
    Velká šance hostů! Nejprve puk tečoval Kaut a posléze puk proletěl brankovištěm, ale branka z toho není!

25:27
    Třebíč mohla jít do situace dva na jednoho, ale Malec předtím se dopustil faulu. Tak nakonec nic. Hostující hráč Matyáš Zeling se přiznal, že o faul nešlo. Parádní gesto fair-play!

18:54
    Kladenští se usadili v pásmu domácích, ale dopustili se faulu. Vampola (TRE) obdržel 2 minuty za sekání.
    16:14 Linus Anders Svedlund - 1:1

16:14
    po minutě máme vyrovnáno! Vampola vybídl ke střele SVEDLUNDA, ten si najel s pukem ještě blíž k brance a posléze puk poslal do horní poloviny. Asistence: Petr Vampola a Jakub Strnad.
    15:16 Lukáš NEDVÍDEK - 1:0

15:16
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    První branka padla v přesilovce! A byla to velice pěkná akce, jelikož Raška z pravé strany našel úplně volného LUKÁŠE NEDVÍDKA, jenž z levé strany usměrnil puk za bezmocného Cikánka. Asistence: Adam Raška.

14:27
    Domácí budou mít možnost první přesilovky. Strnad (KLA) si odpyká 2 minuty za nedovolené bránění.

10:14
    První vyloučení v zápasu. Vágner (TRE) obdržel 2 minuty za vysokou hůl.

Josef Prášek

Branky a nahrávky: 16. Nedvídek (Raška) – 17. Svedlund (Vampola, J. Strnad), 43. Kružík (Zikmund)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jekel) – D. Mikyska, Szathmáry, L. Vágner, Nedbal, V. Čejka, Vl. Brož – Vodný, Raška, Süss – Kusko, Nedvídek, Havlát – Malec, Tadeáš Král, Paták – Mlynář, Škvrně, Ferda – M. Novák.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Zajíc, Nash, Zelingr, P. Hořava, Svedlund, Kehar, Veber – J. Strnad, Vampola, Zikmund – Jelínek, Machač, Kubík – Redlich, T. Kaut, Kružík – Vildumetz, Š. Bláha, Hajný.

Rozhodčí: Vrba, Obadal – Bubela, Zedník