Kometa Brno – Olomouc | 2:3 (kon.) |
Benátky n/J – Slavia | 6:3 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 3:1 (kon.) | | | Třebíč – Kladno | 1:2 (kon.) |
Poruba 2011 – Motor ČB | 3:1 (kon.) | | | Frýdek-M. – Prostějov | 7:2 (kon.) | | | Litoměřice – Kadaň | 3:0 (kon.) |
Ústí n/L – Havířov | 1:4 (kon.) |
Buffalo – San Jose | 3:2 (po pr.) | | | Philadelphia – Ottawa | 3:4 (kon.) | | | Tampa – Anaheim | 1:3 (kon.) |
Montreal – Carolina | 1:2 (kon.) | | | Nashville – Colorado | 2:3 (kon.) | | | Minnesota – Arizona | 3:4 (kon.) |
Chicago – Vegas | 3:8 (kon.) | | | Winnipeg – Pittsburgh | 3:4 (kon.) | | | Edmonton – Dallas | 1:0 (po pr.) |
Vancouver – Los Angeles | 1:2 (po pr.) |
Přerov – Třinec | 1:0 (kon.) |
Kunlun – Novosibirsk | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Kazaň – N.Novgorod | 5:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Jaroslavl | 3:4 (0:2 po s.n.) |
Minsk – Jokerit | 1:4 (kon.) | | | Dynamo Moskva – HC Slovan | 3:0 (kon.) | | | Viťaz – Petrohrad | 0:6 (kon.) |
Riga – CSKA Moskva | 0:5 (kon.) |
Kobra – Klatovy | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Sokolov – Mostečtí Lvi | 13:1 (kon.) | | | Řisuty – Bílina | 4:3 (po pr.) |
Nymburk – Trutnov | 5:1 (kon.) | | | Jablonec n/N – Vrchlabí | 6:5 (kon.) | | | Kolín – Dvůr Králové n. L. | 3:1 (kon.) |
Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 6:3 (kon.) | | | Tábor – Písek | 2:6 (kon.) | | | David Servis – Pelhřimov | 7:2 (kon.) |
Nový Jičín – Šumperk | 2:3 (po pr.) | | | Val. Meziříčí – Kopřivnice | 3:2 (kon.) |
Humenné – Skalica | 3:4 (po pr.) | | | Topoľčany – Pov. Bystrica | 1:0 (kon.) | | | Dubnica – Martin | 2:3 (kon.) |
Prešov – Trnava | 2:3 (kon.) | | | Nové Zámky B – Spišská N. Ves | 1:10 (kon.) |
Nová Paka – Trutnov | 10:3 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Nový Bydžov | 10:3 (kon.) | | | Hronov – Náchod | 0:4 (kon.) |
Opočno – Jaroměř | 2:3 (po pr.) | | | SK Karviná – Studénka | 2:8 (kon.) | | | Choceň – Česká Třebová | 4:5 (kon.) |
Chrudim – Litomyšl | 2:0 (kon.) | | | Chotěboř – Hlinsko | 2:4 (kon.) | | | Světlá nS – Moravská Třebová | 4:5 (kon.) |
Lanškroun – Skuteč | 8:4 (kon.) |
ZČU – LF Plzeň | 2:3 (kon.) |
Gladiators Trenčín – HC MUNI | 2:1 (po s.n.) |
Klášterec nO – HC Lovosice | 11:3 (kon.) |
konec
HC Viťaz Moskevská oblast
0:6
(0:2, 0:3, 0:1)
SKA Petrohrad
Ondřej Klos
Branky a nahrávky:
11. V. Tichonov (S. Plotnikov, Zubarev), 15. Dacjuk (A. Bělov, S. Plotnikov), 26. S. Plotnikov (Barabanov, Kuzmenko), 33. Barabanov, 40. Kuzmenko (Barabanov), 58. Byvalcev (Barabanov, Kuzmenko)
Rozhodčí: Sergej Gusev, Martin Fraňo- Dmitrij Goljak, Ivan Dedjulja
Diváci: 4 967
Neproměněná penalta:
HC Viťaz Moskevská oblast:
Saprykin (Samonov) – Mozík, Katičev, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, Golovkov, Jepišin – A. Sjomin (A), M. Aaltonen (A), Hrivík – Rendulić, A. Nikulin, Makejev – Potěchin, Švec-Rogovoj, Kokarev – N. Komarov (C), Mojsejev, Vyglazov.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – A. Bělov, Tokranov, Rundblad, Gavrikov, Rukavišnikov, Zubarev, Sjomin, Morozov (A) – S. Plotnikov, Dacjuk, V. Tichonov – Karpov, Koskiranta, N. Gusev – Barabanov, Byvalcev, Kuzmenko (C) – Ketov (A), Kablukov, O. Li.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – A. Bělov, Tokranov, Rundblad, Gavrikov, Rukavišnikov, Zubarev, Sjomin, Morozov (A) – S. Plotnikov, Dacjuk, V. Tichonov – Karpov, Koskiranta, N. Gusev – Barabanov, Byvalcev, Kuzmenko (C) – Ketov (A), Kablukov, O. Li.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sergej Gusev, Martin Fraňo- Dmitrij Goljak, Ivan Dedjulja
Diváci: 4 967
Vojtěch Mozík: 0+0, 22:31
Marek Hrivík: 0+0, 19:48
Petrohrad nakonec přidává ještě jednu branku! Autorem branky je ALEXEJ BYVALCEV, který díky přesné přihrávce Barabanova střílí celkem jednoduchou branku. Asistence: Alexandr Barabanov.