Humenné – Skalica 3:4 (po pr.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 1:0 (kon.) | Dubnica – Martin 2:3 (kon.)
Prešov – Trnava 2:3 (kon.) | Nové Zámky B – Spišská N. Ves 1:10 (kon.)
HC 19 Humenné
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)
HK Skalica
sk Středa 28.11.2018, 17:30 • Zimný štadión Humenné • 1. liga (SR) • 22. kolo

Všetky tretiny naznačovali, že môžeme byť svedkami predĺženia, ktoré sa uskutočnilo. V ňom mali viac šťastia hostia z druhého konca republiky a domov si tak vezú dva body. Lúči sa s Vami komentátor Ivan Harčár a stretneme sa v piatok opäť z Humenného, ktorý privíta celok Považskej Bystrice. Dovidenia a dobrú noc. (19:40:57)

63:21
    Skalica dala gól!
    A je po stretnutí. ĽUBOMÍR ŠKÁPIK čakal na modrej čiaru na prihrávku, ktorá priletela od Martina Hujsu a strelou medzi betóny prepálil humenského muža v maske. Asistencie: Ľubomír Vaškovič a Martin Hujsa.

63:00
    Solomončak naháňal Škápika, no ten mu ušiel a už vpredu operuje s Vaškovičom.

62:30
    Škorvánek to nevymyslel najlepšie, ale neohrozil svojich spoluhráčov.

62:18
    Fantasitcká delovka Romana Žitného z pozície obrancu. Romančík zneškodnil túto strelu ramenom.

61:50
    Ani Oliver Jokeľ neukončil tento zápas!

61:14
    Žitný vynikajúco odzbrojil Štumpfa.

60:52
    Nechápem, prečo Lenďák nepálil, keď mal šancu ako na podnose. Miesto toho volil prihrávku na Vaška, z ktorej nič nebolo!

60:36
    Fedorko prepadol cez hokejku Vaškovičovi.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Mužstvá budú hrať vo formáte troch proti trom. Za domácich šancu dostane trio Lenďák, Fedorko a Vaško, za hostí Škápik, Hujsa a Vaškovič.

Predĺženie sa začne o 19:34.

60 minút nestačilo na to, aby sme poznali meno víťaza.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:54
    Humenné sa nechalo zahnať mimo palebných pozícii.

59:15
    Krušné chvíle pre Skalicu! Gleb Bylina strieľal k tyčke a Romančík ani sám nevie, ako vytlačil puk do rohu!