Nizozemsko – Chorvatsko | 34:23 (kon.) | | | Německo – Česko | 30:28 (kon.) | | | Norsko – Rumunsko | 23:31 (kon.) |
Maďarsko – Španělsko | 32:26 (kon.) |
Plzeň – Dukla | 24:26 (kon.) |
Jan Vojkůvka
Norsko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | K. Lundeová | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | S. Solbergová | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | PK | M. Auneová | 5/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | K. Daleová | 3/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | E. Heghová Arntzenová | 1/0 | 0 | 0 | ||
23 | LK | C. Herremová | 1/0 | 0 | 0 | ||
51 | P | V. Ingstadová | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PS | M. Jakobsenová | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | LS | V. Kristiansenová | 5/0 | 0 | 0 | ||
6 | P | H. Lökeová | 1/0 | 0 | 1 | ||
10 | SS | S. Oftedalová | 1/0 | 1 | 0 | ||
2 | SS | H. Reistadová | 1/0 | 0 | 0 | ||
24 | LK | S. Solbergová-Isaksenová | 1/0 | 0 | 0 | ||
15 | PS | L. Sullandová | 4/4 | 0 | 0 | ||
26 | P | M. Tomacová | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | PS | S. Waadeová | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 23/4 | 1 | 3 | 1 | 0 | ||
Rumunsko | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | D. Deduová | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | B | J. Dumanská | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | LK | V. Ardeanová-Eliseiová | 1/0 | 0 | 0 | ||
27 | P | R. Băcăoanuová | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | SS | E. Buceschiová | 4/1 | 0 | 0 | ||
90 | PS | A. Dragutová | 1/0 | 0 | 0 | ||
22 | LK | E. Floricaová | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | PS | M. Geigerová | 4/0 | 0 | 0 | ||
89 | PK | L. Chiperová | 5/0 | 0 | 0 | ||
13 | SS | C. Laslová | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | C. Neaguová | 11/4 | 1 | 0 | ||
11 | LS | G. Perianuová | 0/0 | 0 | 1 | ||
21 | P | C. Pinteaová | 3/0 | 0 | 0 | ||
26 | LS | A. Polocoșerová | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | PK | A. Udristioiuová | 1/0 | 0 | 0 | ||
31 | SS | M. Zamfirescuová | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 31/5 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Norsko:
Silje Solbergová, Lundeová – Reistadová, Arntzenová, Kristiansenová, Lökeová, Waadeová, Oftedalová, Auneová, Brattsetová, Sanna Solbergová, Sullandová, Tomacová, Jakobsenová, Herremová, Ingstadová.
Náhradníci:
Trenér:
Rumunsko: Deduová, Dumanskaová – Udristioiuová, Geigerová, Buceschiová, Neaguová, Perianuová, Laslová, Ardeanová-Eliseiová, Pinteaová, Floricaová, Polocoser, Băcăoanuová, Zamfirescuová, Chiperová, Dragutová.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rumunsko: Deduová, Dumanskaová – Udristioiuová, Geigerová, Buceschiová, Neaguová, Perianuová, Laslová, Ardeanová-Eliseiová, Pinteaová, Floricaová, Polocoser, Băcăoanuová, Zamfirescuová, Chiperová, Dragutová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Alpaidzeová (RUS), Berezkinová (RUS)
Diváci:
Nejvíce branek: Auneová 5, Kristiansenová 5, Sullandová 4/4 – Neaguová 11/4, Chiperová 5, Buceschiová 4/1. Rozhodčí: Alpaidzeová (RUS), Berezkinová (RUS). Sedmimetrové hody: 5/4 – 6/5. Vyloučení: 1:1.
V této skupině na turnaji končí s bilancí 3 porážek české házenkářky, které v podvečer podlehly Němkám 28:30.
(20:28)