Atlético – Alavés 3:0 (kon.) | Valencia – Sevilla 1:1 (kon.) | Villarreal – Celta Vigo 2:3 (kon.)
Espanyol – Barcelona 0:4 (kon.)
Valencia CF
1:1 (0:0)
Sevilla FC
Sobota 08.12.2018, 16:15 • Estadio Mestalla, Valencia • Španělská LaLiga • 15. kolo

Přeju pěkný zbytek sobotního večera a u sledování dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (18:12:47)

Máme za sebou utkání patnáctého kola mezi Valencií a Sevillou, které skončilo remízou 1:1. Prvního gólu se fanoušci na stadiónu dočkali až ve druhém poločasu a ke smutku většině z nich se prosadila Sevilla, to když nepovedenou střelu Ben Yeddera ztečoval do sítě Sarabia. NEtopýři se však nevzdávali a bojovali alespoň o bod, jehož se nakonec dočkali. Ve druhé nastavené minutě si na centr Pareja naskočil mladíček Dikhaby, jenž gólovou hlavičkou rozradostnil Mestallu. Valencia se díky remíze posnula na dvanácté místo, Sevilla se zase bodově dotáhla na Barcelona, avšak klub z Katalánska má zápas k dobru.

90+4
    90+2. Mouctar DIAKHABY - 1:1

90+2
    Valencia právě vstřelila branku!

Vyrovnání přichází za minutu dvanáct! Pro centr z přímého kopu si šel Vaclík, toho ale předskočil MOUCTAR DIAKHABY, jenž už neměl problém trefit odkrytou branku a tento francouzský mladíček, který se do hry dostal až díky zranění Gabriela se stává hvězdou Netopýrů!

90+1
    Žlutou kartu dostává Luis Muriel (Sevilla FC).

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

89
    Na roh se vytáhlo jen velmi málo hráčů, hosté se opravdu spíše soustředí na ubránění výsledku, i to bylo důvodem, proč se domácí v klidu ubránili.

88
    Sevilla má kdispozii rohový kop, dokáže se prosadit a rozhodnout o dnešním vítězi?

87
    Na centr Čeryševa si nejvýše naskočil Rodrigo, mířil jen těsně vedle levé tyčky.

86
    A už je tu znovu kombinace Netopýrů se snahou vyrovnat utkání, jenže obrana soupeře je skálopevná.

85
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Luis Muriel.

85
    Sevilla se na chvíli vymanila z tlaku a snažila se z protiútoku vytěžit rozhodující zásah, Silvu ale obral o balón José Gayá.

84
    Další střelecký pokus, tentokráte z kopačky Coquelina, míč prolétl vysoko nad brankou.

83
    André Silva oklamal brankáře, pak ale nedokázal trefit odkrytou bránu, svůj pokus namířil pouze do tyčky!