Neapol – Frosinone 4:0 (kon.) | Cagliari – AS Řím 2:2 (kon.) | Lazio – Sampdoria 2:2 (kon.)
SSC Neapol
4:0 (2:0)
Frosinone Calcio
Sobota 08.12.2018, 15:00 • Stadio San Paolo, Neapol • Italská Serie A • 15. kolo

To je od nás pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek soboty. (16:54:39)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:9.

Neapol si proti nováčkovi soutěže v klidu došla pro výhru. Rozhodla už v prvním poločase, kdy se trefil Zieliński a Ounas. Ve druhé půli přidal dva pojišťující góly pro Ghoulamových pasech Arkadiusz Milik. Frosinone nebylo nebezpečné. Avšak není se čemu divit. Patří mu předposlední příčka a na San Paolu mohlo jen překvapit. Neapol tak po prohře Interu s Juventusem uniká třetímu týmu tabulky již na šest bodů. Na vedoucí Juventus ovšem ztráta zůstává stejná, osmibodová.

90+3

90+3
    Neapol v závěru utkání drží míč na kopačkách. Už se nikam nežene, ale ještě pokouší rozjet poslední útočnou akci. Hosté si však centr do vápna pohlídali.

90+2
    Ciano se dopustil útočného faulu a k balonu se zpět dostává Neapol. Utkání se už ale jen dohrává.

90+2
    Domácím pokus o dlouhý nákop nevyšel a Sportiello odkopává od vlastní branky.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Joel Campbell (Frosinone Calcio), za zásah loktem do obličeje při hlavičkovém souboji.

89
    Dalšímu střeleckému zakončení domácích z dálky chyběla přesnost.

88
    Milik mohl dokonat hattrick, když dostal přízemní pas na penaltu, míč měl však příliš za sebou a zvedl ho jen vysoko nad břevno.

87
    Younes akcí na levé straně vybojoval pro Neapol rohový kop.

86
    Hosté se dostali k zajímavé hlavičce, tak však skončila mimo branku.
    84. Arkadiusz MILIK - 4:0

84
    Neapol právě vstřelila branku!
    Další povedená akce domácích a je to už 4:0! Ghoulam dostal přihrávku na levou stranu pokutového území, před brankou viděl osamoceného ARKADIUSZE MILIKA, vyslal na něj centr a polský útočník už to měl jednoduché, doklepl balon do sítě. Hosté neúspěšně reklamovali ofsajd.

83
    Ciano se snažil přímo ohrozit branku, skákavý pokus přes zeď skončil dva metry vedle pravé tyče.

82
    Neapol už rozhodně nepůsobí tak aktivně a dopouští se zbytečných chyb, nyní po faulu kope Frosinone standardku.

81
    Campbell měl hodně prostoru v pokutovém území, ale využít ho nedokázal a napálil jen obránce.

80
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Amadou Diawara. Slovenský kapitán dohrál, dnes má za sebou porci 80 minut.

Matěj Vybíral

Adam Mitáš

Branky: 7. P. Zieliński (L. Insigne), 40. Ounas (Koulibaly), 68. Milik (Ghoulam), 84. Milik (Ghoulam)

Karty:   33. P. Zieliński (NEA) – 64. Cassata (FRS), 90. J. Campbell (FRS)

SSC Neapol: Meret – Hysaj, Koulibaly, Luperto, Ghoulam – Ounas (72. Younes), Allan, Hamšík (80. Diawara), P. Zieliński – Milik, L. Insigne (75. Rog).
    Náhradníci: Karnezis, Ospina – Callejón, Diawara, Nikola Maksimović, Malcuit, D. Mertens, Rog, Rui, Ruiz, Younes.

Frosinone Calcio: Sportiello – Goldaniga, Ariaudo, M. Capuano – F. Zampano (71. Ghiglione), Chibsah, Maiello (76. Soddimo), Beghetto – J. Campbell, Cassata – Pinamonti (60. Ciano).
    Náhradníci: F. Bardi – Brighenti, Ciano, Ciofani, Crisetig, Ghiglione, Molinaro, Perica, Salamon, Sammarco, Soddimo, Vloet.