Č. Budějovice – Vítkovice 4:8 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Olomouc – Přerov 2:1 (kon.)
Chomutov – Kladno 4:3 (kon.) | Vsetín – Pardubice 2:6 (kon.) | Žďár n/S – Mountfield HK 3:4 (po pr.)
Havířov – Zlín 2:4 (kon.) | Salzburg – Třinec 3:4 (kon.) | Liberec – HC Litvínov 3:4 (po pr.)
K. Vary – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:1 (1:1, 0:0, 3:0 - N 1:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 08.12.2018, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

46:20
    Hosté mají možnost početní výhody. Za hákování je vyloučen domácí Michal Hotěk (KVA).

36:02
    Přesilová hra pro domácí Energii. Za faul loktem byl na dvě minuty vyloučen Tomáš Dlask (MBL).

22:30
    První přesilová hra pro domácí, na dvě minuty za sekání byl vyloučen Michael Rudolph (MBL).

09:08
    Další přesilovka pro hosty, Richard Záruba (KVA) se provinil podrážením a usedá na lavici hanby.

05:35
    Adam Křemen (KVA) se i podruhé zapisuje do dějin utkání, za hru vysokou holí je vykázán na trestnou lavici.

Branky a nahrávky: 3. Křemen (Kořán), 55. Křehlík (Novák, Bednář), 59. Hotěk (Jiskra, Křemen), 59. Bernáth, 62. Hotěk (Křemen, Novák) – 12. Zajíček (Dlask)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Kašpar) – Bernáth, Klejna "A", Přibyl, Kořán, Pohanka, Tureček, Novák – Záruba, Maydl, Berčík, Jiskra, Hotěk, Křehlík "A", Holub "C", Korčmaroš, Černý, Křemen.
    BK Mladá Boleslav: Zeithaml (Mašek) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška "A", Hovorka, Rudolph – Zajíček, Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster "A", Houška, Grim "C", Vasilev, Moravčík, Šíma.

Rozhodčí: Hucl – Jelínek, Hřebík