Slavia – Přerov | 2:3 (kon.) | | | Kladno – Poruba 2011 | 3:1 (kon.) | | | Benátky n/J – Prostějov | 1:3 (kon.) |
Litoměřice – Ústí n/L | 6:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Havířov | 3:7 (kon.) | | | Vsetín – Kadaň | 5:2 (kon.) |
Jihlava – Motor ČB | 0:2 (kon.) |
Winnipeg – St. Louis | 0:1 (kon.) | | | Dallas – San Jose | 3:2 (kon.) | | | Edmonton – Minnesota | 7:2 (kon.) |
Anaheim – Carolina | 1:4 (kon.) | | | Buffalo – Philadelphia | 2:6 (kon.) | | | Los Angeles – Vegas | 5:1 (kon.) |
Havířov – Vítkovice | 1:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Kladno | 3:5 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 3:5 (kon.) |
PZ Kladno – K. Vary | 2:6 (kon.) | | | Warriors Brno – Vsetín | 1:5 (kon.) | | | Plzeň – Slavia | 3:2 (po pr.) |
Přerov – Olomouc | 4:1 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Technika Brno | 3:0 (kon.) | | | Tábor – Jihlava | 3:0 (kon.) |
Chomutov – Sparta | 4:3 (po pr.) | | | Žďár n/S – Č. Budějovice | 1:7 (kon.) | | | Kobra – Třemošná | 4:1 (kon.) |
Liberec – HC Litvínov | 5:4 (kon.) |
Vladivostok – Barys | 1:3 (kon.) | | | Novosibirsk – Čeljabinsk | 1:2 (po pr.) | | | Magnitogorsk – Spartak Moskva | 7:3 (kon.) |
N.Novgorod – Nižněkamsk | 5:3 (kon.) | | | Soči – Omsk | 3:2 (kon.) | | | Viťaz – Dynamo Moskva | 2:1 (kon.) |
HC Slovan – Kazaň | 1:2 (kon.) |
Bonnyville – Česko | 1:5 (kon.) |
Č. Budějovice – Vítkovice | 4:8 (kon.) | | | Jihlava – Havlíčkův Brod | 3:4 (kon.) | | | Olomouc – Přerov | 2:1 (kon.) |
Chomutov – Kladno | 4:3 (kon.) | | | Vsetín – Pardubice | 2:6 (kon.) | | | Žďár n/S – Mountfield HK | 3:4 (po pr.) |
Havířov – Zlín | 2:4 (kon.) | | | Salzburg – Třinec | 3:4 (kon.) | | | Liberec – HC Litvínov | 3:4 (po pr.) |
K. Vary – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Bílina | 6:2 (kon.) | | | Letňany – Mostečtí Lvi | 5:4 (kon.) | | | Nymburk – Klatovy | 1:4 (kon.) |
Kolín – Děčín | 4:5 (po pr.) | | | Jablonec n/N – Kobra | 5:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Sokolov | 1:0 (kon.) |
Trutnov – Řisuty | 5:7 (kon.) |
SHK Hodonín – Pelhřimov | 6:3 (kon.) | | | Orlová – Písek | 6:4 (kon.) | | | Opava – Havlíčkův Brod | 4:3 (3:2 po s.n.) |
Nový Jičín – Mor. Budějovice | 0:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Žďár n/S | 3:1 (kon.) | | | Šumperk – David Servis | 6:1 (kon.) |
Tábor – Kopřivnice | 1:5 (kon.) |
Frýdek-M. "B" – Bohumín | 2:4 (kon.) | | | Č. Lípa – Frýdlant | 10:9 (kon.) | | | Telč – Tábor B | 1:5 (kon.) |
Poděbrady – Lev Benešov | 11:6 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – V.Popovice | 5:2 (kon.) | | | Příbram – Kralupy n. Vltavou | 4:1 (kon.) |
Králův Dvůr – Černošice | 4:7 (kon.) | | | Humpolec – Soběslav | 4:2 (kon.) | | | Radomyšl – Pelhřimov B | 8:5 (kon.) |
HC Rokycany – Třemošná | 4:2 (kon.) | | | Nejdek – HC Baník Sokolov B | 3:2 (kon.) | | | Cheb – Trstěnice | 11:2 (kon.) |
Březina – SHKM Hodonín | 5:6 (kon.) | | | Břeclav – Velká Bíteš | 5:3 (kon.) | | | Uh.Brod – Boskovice | 4:9 (kon.) |
Kroměříž – Uh. Hradiště | 13:3 (kon.) | | | H. Benešov – Nový Jičín B | 16:0 (kon.) | | | Krnov – Studénka | 4:1 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Rožnov p. R. | 5:4 (kon.) | | | Klatovy – HC Domažlice | 4:6 (kon.) | | | Kaznějov – Tachov | 12:6 (kon.) |
HC TNP Praha – Hvězda Praha | 0:4 (kon.) | | | Neratovice – Mělník | 1:8 (kon.) | | | Zbraslav – Kobra Praha B | 4:8 (kon.) |
Karlovy Vary – SOHO Olomouc | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 0:8 (kon.) | | | SHK Mustangové – Studénka Sledge | 3:7 (kon.) |
Roudnice – HC Lovosice | 11:4 (kon.) | | | Kadaň – Klášterec nO | 3:6 (kon.) |
konec
HC Poděbrady
11:6
(5:2, 1:3, 5:1)
HC Lev Benešov
Branky a nahrávky:
4. Jedlička (Tuma), 8. Jedlička (Tuma, Hrdina), 13. Jedlička (Šafra), 15. Pojkar (Jedlička), 18. Jedlička, 34. Příhoda (Jedlička, Rindoš), 45. Tuma (Šafra), 46. Tuma (Hrdina, Jedlička), 47. Tuma, 56. Jedlička (Šafra), 57. Cafourek (Rindoš, Příhoda) – 11. Dušek (Holeš, Kotýnek), 12. Kaňka (Zderadička, Fedoročko), 24. Zderadička (Stejskal), 31. Fedoročko (Sládek, Kočí), 33. Stejskal (Starec, Holeš), 60. Kaňka (Rittig, Sládek)
Rozhodčí: Čáp K. – Futera M., Marvan J.
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Poděbrady:
Bílek Pavel (Gygal Petr) – Pojkar David, Dobroň Michal, Martínek Aleš, Žalud Matěj, Baumgartner Eduard, Cafourek Miloslav – Příhoda Martin, Rindoš Lukáš, Pácal Jiří, Zámečník Petr, Šafra Josef, Jedlička Jakub, Čtvrtečka Václav, Tuma Lukáš, Hrdina Jiří
Náhradníci:
Trenér:
HC Lev Benešov: Brugioni Daniele (Štěpánek Jan) – Janáč Martin, Kotýnek Martin, Bursík Ladislav, Fedoročko Ondřej, Stejskal Jan, Rittig Tomáš – Dušek Pavel, Holeš Michal, Sládek Ondřej, Kohout Martin, Janák Petr, Mrva David, Kaňka Michal, Kočí Tadeáš, Formánek David, Starec David, Zderadička Filip
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Lev Benešov: Brugioni Daniele (Štěpánek Jan) – Janáč Martin, Kotýnek Martin, Bursík Ladislav, Fedoročko Ondřej, Stejskal Jan, Rittig Tomáš – Dušek Pavel, Holeš Michal, Sládek Ondřej, Kohout Martin, Janák Petr, Mrva David, Kaňka Michal, Kočí Tadeáš, Formánek David, Starec David, Zderadička Filip
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čáp K. – Futera M., Marvan J.
Diváci:
Vyloučení v týmu HC Poděbrady (Rindoš – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Lev Benešov (Bursík – 2 min., hákování).