Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Pardubice – Třinec 4:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:1 (1:0, 2:0, 0:1 - N 1:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 09.12.2018, 14:15 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Extraliga dorostu • Nadstavba D

Pro dnešek je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a u dalšího textového přenosu se těším na počtenou. (16:47:23)

Máme za sebou velmi pikantní souboj v němž se utkaly dva vedoucí týmy skupiny D. Havlíčkův Brod byl za svoji odvahu odměněn třemi góly naopak hosté často naráželi na bezchybného gólmana Krále, jenž přiváděl střelce Mladé Boleslavi k zoufalství. V nadstavbě mohli rozhodnout hráči Škodovky, ale ti nepřetavili v gól obrovský tlak, a tak udeřilo na druhé straně. Radost odšpuntoval zlatým gólem Filip Dymák.

63:26
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Nedáš, dostaneš platí i tentokrát a domácí si připisují i čtvrtý bod! Hosté mohli v prodloužení několikrát rozhodnout, ale nestalo se tak. FILIP DYMÁK napoprvé neuspěl, když ho vychytal Stuchlík, ale při druhém pokusu byl přesný a rozvlnil síť! Asistence: Adam Rauš a Martin Zych.

62:50
    Škodovka předvedla závar jako z učebnice, ale nedokázala dostat puk do sítě. Domácí se jen tak tak drží na bruslích.

62:14
    Hosté jsou dále v pásmu, ale bránící trojice se srdnatě ubránila.

61:05
    Boleslav mohla rozhodnout, ale to by musela proměnit svoje šance. Tu největší měl v závěru jeden z obránců, který mířil do prázdné branky, jelikož Král byl v nehokejové pozici. Střela byla prudká, ale našla jen ležícího Krále, jenž odčiňuje svůj prohřešek!

60:22
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Král – 2 min., podrážení). Trest odpyká Jiráček.

60:22
    Daniel Král vyjel pro puk, ale špatně ho rozehrál. Při odčinění svého omylu povalil na zem jednoho hráče soupeře.

60:01

Třetí třetina patřila hostům, kteří dlouho nemohli najít recept na fantastického brankáře Daniela Krále. jeho kouzlo odčaroval v 55. minutě Daniel Sluka. Souboj lídrů ještě nekončí, jelikož nás čeká pětiminutové prodloužení.

59:49
    Hraje se ve středním pásmu, kde hra s pravděpodobností skončí.

59:24
    Důležitý zákrok Krále, který si po vyjel proti střele Tomáše Rajgla a zastavil ji v lapačce.

58:58
    Škodovka se rychle dostala do pásma, ale jeden z obránců neudržel kotouč ve třetině.

58:52
    Oddechový čas pro domácí.

58:52
    Hosty zastavuje v útočné akci postavení mimo hru a vhazovat se bude před Stuchlíkem.

58:26
    Hosté v šesti!

58:26
    Oddechový čas pro hosty.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 10. T. Krejčí (Kozlík), 31. Rauš (Dymák, Kozlík), 38. Beneš (Dymák, Jiráček), 64. Dymák (Rauš, Zych) – 55. Sluka (Křepelka)

BK Havlíčkův Brod: D. Král (Kubík) – Dvořák, Besmák, Zych (C), Kuchta, Jiráček, Kutlvašr – Dymák, Juřica, Rauš (A), Janko, Holenda, Beneš, T. Krejčí, Kozlík, D. Krejčí, Prášek
    BK Mladá Boleslav: Stuchlík (D. Náhončík) – Sommer, Křepela, Rajgl (C), Moravec, Šercl, Vochvest – P. Král, Urban, Sluka, Kredl, Plíšek (A), Gardoň, Peca, Pavlík, Ďurač, Hruška, Haas, Růžek

Rozhodčí: Martin Vepřovský – Ladislav Lučan, Kristýna Hájková