Finsko – Švédsko | 3:2 (kon.) | | | Rusko – Česko | 7:2 (kon.) |
Kladno – Jihlava | 2:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Vsetín | 3:4 (po pr.) | | | Prostějov – Přerov | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Kadaň – Slavia | 2:7 (kon.) | | | Litoměřice – Frýdek-M. | 1:3 (kon.) | | | Havířov – Benátky n/J | 6:3 (kon.) |
Třebíč – Poruba 2011 | 5:4 (kon.) |
NY Rangers – Arizona | 3:4 (po pr.) | | | Pittsburgh – Boston | 5:3 (kon.) | | | New Jersey – Vegas | 5:4 (po pr.) |
Detroit – Ottawa | 2:4 (kon.) | | | Carolina – Washington | 5:6 (1:2 po s.n.) | | | St. Louis – Colorado | 4:3 (po pr.) |
Chicago – Winnipeg | 3:4 (po pr.) | | | Edmonton – Philadelphia | 4:1 (kon.) | | | Minnesota – Calgary | 1:2 (kon.) |
Zlín – Havířov | 2:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Plzeň | 5:1 (kon.) | | | Kladno – Liberec | 0:9 (kon.) |
Č. Budějovice – Tábor | 3:2 (kon.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 4:5 (kon.) | | | Vítkovice – Pardubice | 8:3 (kon.) |
K. Vary – Kobra | 3:0 (kon.) | | | Třemošná – Sparta | 1:6 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Žďár n/S | 4:2 (kon.) |
Třinec – Kometa Brno | 3:6 (kon.) | | | Jihlava – Havlíčkův Brod | 1:3 (kon.) | | | Slavia – Mountfield HK | 1:3 (kon.) |
Warriors Brno – Olomouc | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Kanada East – Česko | 2:4 (kon.) | | | Rusko – Česko | 4:1 (kon.) |
Norsko – Francie | 2:0 (kon.) | | | Česko – Rusko | 2:4 (kon.) |
Česko – Rusko | 1:0 (kon.) |
Maďarsko U18 – Polsko U18 | 6:0 (kon.) | | | Česko U16 – SR 18 | 0:1 (kon.) |
Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Žďár n/S | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Salzburg | 4:1 (kon.) |
Řisuty – Vrchlabí | 0:1 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. | 6:3 (kon.) | | | Klatovy – Kolín | 3:0 (kon.) |
Sokolov – Jablonec n/N | 3:1 (kon.) | | | Bílina – Trutnov | 2:3 (kon.) | | | Děčín – Letňany | 4:5 (po pr.) |
Kobra – Nymburk | 2:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Orlová | 8:0 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Opava | 4:2 (kon.) | | | Písek – SHK Hodonín | 2:7 (kon.) |
Žďár n/S – Nový Jičín | 4:3 (po pr.) | | | Tábor – Val. Meziříčí | 2:5 (kon.) | | | David Servis – Kopřivnice | 3:1 (kon.) |
Pelhřimov – Šumperk | 1:2 (kon.) |
Litoměřice – HC Rokycany | 1:3 (kon.) |
Kobra Praha B – HC TNP Praha | 4:4 (kon.) | | | Radomyšl – Tábor B | 3:5 (kon.) | | | Nový Jičín B – Studénka | 2:6 (kon.) |
Černošice – Lev Benešov | 9:3 (kon.) | | | Telč – Soběslav | 4:6 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Nejdek | 2:7 (kon.) |
Žižkov Praha – Zbraslav | 3:7 (kon.) | | | Králův Dvůr – Kutná Hora | 5:4 (kon.) | | | Humpolec – Veselí nLuž. | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Tachov – HC Rokycany | 2:8 (kon.) | | | Frýdlant – Gepardi Jablonec | 7:4 (kon.) | | | HC Turnov – Lomnice n/P | 5:4 (po pr.) |
Boskovice – Vel. Meziříčí | 2:5 (kon.) | | | Rosice – Břeclav | 6:5 (po pr.) | | | Velká Bíteš – Březina | 4:3 (kon.) |
Krnov – SK Karviná | 3:5 (kon.) | | | Rožnov p. R. – H. Benešov | 10:4 (kon.) | | | Mělník – Vlašim | 6:2 (kon.) |
Bohumín – Wolves Č. Těšín | 2:4 (kon.) | | | HC Domažlice – Kaznějov | 4:2 (kon.) | | | Trstěnice – Mar.Lázně | 1:8 (kon.) |
Blansko – Brumov | 4:3 (3:0 po s.n.) | | | Kralupy n. Vltavou – Čáslav | 4:5 (kon.) | | | Neratovice – Poděbrady | 3:6 (kon.) |
Třemošná – Klatovy | 1:5 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Brod | 4:6 (kon.) |
Fan Club HC Pardubice – Fan Club Karlovy Vary | 2:1 (kon.) | | | Fan Klub HC Kometa Brno – HC CHEZA Litvínov | 1:5 (kon.) | | | Hradečtí Lvi – Fanklub HC Sparta Praha | 1:4 (kon.) |
Fanklub BK Ml. Boleslav – Motorfans | 4:2 (kon.) | | | HC Pilsfans 2009 – Fan Club Karlovy Vary | 0:4 (kon.) | | | Fan Club HC Pardubice – Hradečtí Lvi | 5:1 (kon.) |
Fanklub HC Sparta Praha – HC Pilsfans 2009 | 5:1 (kon.) | | | Motorfans – AHC Phantoms Chomutov | 3:3 (kon.) | | | Hradečtí Lvi – Fan Club Karlovy Vary | 2:2 (kon.) |
HC CHEZA Litvínov – Fanklub BK Ml. Boleslav | 6:3 (kon.) | | | Fan Club HC Pardubice – Fanklub HC Sparta Praha | 1:4 (kon.) | | | AHC Phantoms Chomutov – Fan Klub HC Kometa Brno | 1:2 (kon.) |
HC Pilsfans 2009 – Hradečtí Lvi | 4:5 (kon.) | | | HC CHEZA Litvínov – Motorfans | 4:2 (kon.) | | | Fan Club Karlovy Vary – Fanklub HC Sparta Praha | 2:4 (kon.) |
Fan Klub HC Kometa Brno – Fanklub BK Ml. Boleslav | 3:3 (kon.) | | | Fan Club HC Pardubice – HC Pilsfans 2009 | 2:1 (kon.) | | | AHC Phantoms Chomutov – HC CHEZA Litvínov | 4:0 (kon.) |
Fanklub BK Ml. Boleslav – AHC Phantoms Chomutov | 2:4 (kon.) | | | Motorfans – Fan Klub HC Kometa Brno | 3:0 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – HC Vizi | 8:4 (kon.) | | | Poběžovice – AHC Dynamo | 0:2 (kon.) |
HC Lovosice – Louny | 4:10 (kon.) |
konec
HC Vítkovice Ridera
8:3
(1:0, 6:3, 1:0 - N 0:0 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
63:59
|
Za podrážení je vyloučen Petr Kubíček.
|
|
54:45
|
Na trestnou lavici odjíždí Smolka za krosček.
|
|
52:39
|
Za nedovolené bránění je vyloučen domácí Krejsa.
|
|
36:53
|
Za faul kolenem je vyloučen první pardubický hráč, Formánek.
|
|
32:15
|
Za pozdní dohrání je vyloučen domácí Kubík.
|
|
27:06
|
Domácí budou hrát jen ve třech, Münch poslal pul mimo led a je potrestán za zdržování hry. Jeho trest odpyká Schauer.
|
|
26:18
|
Vůbec prvním vyloučeným v tomto utkání je domácí Smolka, který se provinil nedovoleným bráněním.
|
Branky a nahrávky:
1. Krejsa (Bystroň, Kotásek), 31. Petr (Krejsa), 32. Schauer (Rajčan), 35. Holaník (Krejsa, Machů), 37. Rajčan (Schauer, Smolka), 39. Schauer (Brada), 40. Petr (Rajčan), 52. Schauer (Brada), rozh. náj. Machů – 26. Formánek (Herčík, Kloz), 28. Kloz (Herčík, Novotný), 28. Novotný (Herčík, Formánek)
Rozhodčí: D. Čahoj – V. Kořistka, M. Janoško
Diváci: 150
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Formánek (PCE)
1:1 Bystroň (VIT)
2. série:
1:1 Novotný (PCE)
1:1 Rajčan (VIT)
3. série:
1:1 Chabada (PCE)
1:1 Přibyl (VIT)
4. série:
1:1 Kloz (PCE)
1:1 Holaník (VIT)
5. série:
1:2 Herčík (PCE)
2:2 Machů (VIT)
6. série:
3:2 Machů (VIT)
3:2 Herčík (PCE)
HC Vítkovice Ridera:
Münch (Vítek) – Bystroň, Smolka (A), Cubo, Machů (A), Puchala, Veřmiřovský – Krejsa (C), Petr, Kotásek – Brada, Schauer, Rajčan – Kubík, Holaník, Přibyl
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Borovička (od 40. Ševčík) – Vojtěch, Vašíček, P. Kubíček, Tvrdík, Chabada (A), Špinka, Gürtler – Paleček (A), Valkoun, Herčík, J. Kubíček, Formánek, Nekvinda, Kloz (C), Novotný, Matuška, Pulpán
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Borovička (od 40. Ševčík) – Vojtěch, Vašíček, P. Kubíček, Tvrdík, Chabada (A), Špinka, Gürtler – Paleček (A), Valkoun, Herčík, J. Kubíček, Formánek, Nekvinda, Kloz (C), Novotný, Matuška, Pulpán
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: D. Čahoj – V. Kořistka, M. Janoško
Diváci: 150
Monika Baloghová