Zlín – Havířov 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Plzeň 5:1 (kon.) | Kladno – Liberec 0:9 (kon.)
Č. Budějovice – Tábor 3:2 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 4:5 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 8:3 (kon.)
K. Vary – Kobra 3:0 (kon.) | Třemošná – Sparta 1:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Žďár n/S 4:2 (kon.)
Třinec – Kometa Brno 3:6 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.) | Slavia – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Warriors Brno – Olomouc 2:3 (0:1 po s.n.)
BK Mladá Boleslav
4:2 (0:1, 1:1, 3:0 - N 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 15.12.2018, 14:45 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga dorostu • Nadstavba D

62:52
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Na modré čáře se napřáhl Rajgl a puk skončil po teči JINDŘICHA PLÍŠKA mezi třemi tyčemi. Bruslaři tedy získali všechny čtyři body. Asistence:

61:54
    Oddechový čas pro domácí.

61:54
    Menší trest za hákování dostal Tomáš Hebek (ZNS). Bude se hrát čtyři na tři.

59:58
    Místo v rohu branky viděl OSKAR HAAS, jenž si tímto gólem připsal hattrick. Asistence: Boris Žabka, Jindřich Plíšek.

58:51
    David Krédl ujížděl na bránu, ale byl hákován Robertem Bačem (ZNS), domácí tak čeká početní výhoda, kterou si nejspíš přenesou i do nadstavby.

58:37
    Oddechový čas pro hosty.

55:07
    Z kruhu poslal střelou podél levé tyče do vedení 3:2 a otočil zápas OSKAR HAAS. Asistence: Tomáš Rajgl.

51:49
    Současné vyloučení za hrubost. Tomáš Hebek (ZNS) a Boris Žabka (MBL) sedí na trestné lavici.

51:38
    Počtvrté v tomto zápase dostal menší trest Otakar Beran (ZNS). Provinil se podražením.

50:55
    Středočeši přeci jen vyrovnali. Přes stínící hráče dokázal puk mezi tři tyče tečovat JAKUB HRUŠKA. Asistence: Albert Sommer.

50:03
    Za hákování byl na dvě minuty vykázán Patrik Doležal (ZNS).

45:18
    Menší trest za hru vysokou holí dostal Patrik Elis (ZNS). Současně však při přerušení dostal dvě minuty za sekání také Oskar Haas (MBL), proto se bude hrát čtyři na čtyři.

42:47
    Bruslaři si sami situaci zkomplikovali zbytečným podražením, na trestné lavici sedí opět nejtrestanější boleslavský hráč Boris Žabka (MBL).

38:36
    V oslabení ujížděl na boleslavského gólmana Robert Bačo, stíhal jej ale jeden z boleslavských hráčů. Nejspíš i proto se mu zakončení úplně nezdařilo.

38:08
    Za faul kolenem dostal menší trest Otakar Beran (ZNS), který je během necelých dvou třetin už potřetí na trestné lavici.

37:29
    Z mezikruží se po zemi k tyči trefil OSKAR HAAS, a vstřelil tak Žďáru gól před koncem druhé třetiny. Asistence: Matěj Gardoň.

36:40
    Po Gardoňově střele už se puk otíral o břevno, dovnitř však nespadl.

34:41
    Další vyloučení. Dvě minuty za sekání obdržel Jaroslav Prchlík (ZNS). Trest za gólmana odsedí Patrik Elis.

33:14
    Dvě minuty za napadení dostal Boris Žabka (MBL). Hosté hrají klasickou přesilovku.

33:14
    Žďár právě vstřelil branku!
    Hosté hráli už několik sekund ve výhodě, když značný tlak přeměnil v gól MICHAEL PROCHÁZKA. Asistence: Robert Bačo.

32:16
    Za pozdní dohrání byl na dvě minuty vykázán Karel Křepelka (MBL). Hosté tak budou hrát téměř minutu pět na tři.

31:12
    Za napadení si dvě minuty musí odpykat Jindřich Plíšek (MBL).

29:34
    Proti rázné střele Jindřicha Plíška z mezikruží předvedl Jaroslav Prchlík výtečný semafor a puk chytil lapačkou.

27:50
    Za hákování dostal menší trest Otakar Beran (ZNS).

27:20
    Bude se hrát čtyři na čtyři. Dvouminutový trest za podrážení obdržel Václav Macek (ZNS).

26:31
    Menší trest za nedovolené bránění dostal Boris Žabka (MBL), nejtrestanější hráč Bruslařského klubu. Hosty tedy čeká první početní výhoda.

16:47
    Snaha a souhra několika šancí posílají žďárské plameny do vedení. Několikrát nejdříve dorážel u pravé tyče David Polodna, záhy se však puk dostal k MATYÁŠI STAŇKOVI, jenž zakončil prakticky do odkryté brány. Asistence: David Polodna.

14:00
    V oslabení měl Robert Bačo na své hokejce jasný gól. Mezi gólmanem a levou tyčí měl prostor k dobrému zakončení, jenže boleslavský gólman nakonec zázračně puk chytil.

13:26
    Další vyloučení na straně Žďáru. Menší trest za vysokou hůl dostal Matyáš Staněk (ZNS).

06:19
    Tomáš Hebek dostal pravděpodobně pukem do levé nohy, s bolestí odjel na střídačku, kde je v péči zdravotnice.

06:19
    Rozhodčí přerušil hru, na ledě totiž zůstal ležet jeden z hostů. Je u něj zdravotní sestra.

06:02
    Mladá Boleslav by měla hrát téměř minutu a půl pět na tři. Dvouminutový trest za vyhození puku mimo led dostal Rostislav Sochor (ZNS)

05:30
    Dvě minuty za zdržování hry brankáře dostala hostující střídačka. Menší trest odpyká Otakar Beran (ZNS).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 38. Haas (Gardoň), 51. Hruška (Sommer), 56. Haas (Rajgl), 60. Haas (Žabka, Plíšek), 63. Plíšek (Rajgl, Haas) – 17. Staněk (Polodna), 34. Procházka (Bačo)

BK Mladá Boleslav: D. Náhončík (Stuchlík) – Sommer, Křepelka, Rajgl (A), Hrouda, Žabka (C), Šercl – Sluka, Kredl, Plíšek (A), Gardoň, Peca, Pavlík, Ďuráč, Hruška, Haas, Růžek
    SKLH Žďár nad Sázavou: Prchlík (Havlík) – Macek (A), Beran, Pecka, Hebek, Sochor, Pelikán – Burda, Procházka, Nerad, Kotrba, Elis, Bandy, Polodna, Brůha, Bačo (C), Doležal, Staněk, Janda

Rozhodčí: Vidim – Kotek, Valda