Columbus – Vegas 1:0 (kon.) | Pittsburgh – Anaheim 2:4 (kon.) | Montreal – Boston 0:4 (kon.)
Ottawa – Nashville 4:3 (po pr.) | Colorado – NY Islanders 1:4 (kon.)
Ottawa Senators
4:3 (3:0, 0:1, 0:2 - 1:0)
Nashville Predators
Úterý 18.12.2018, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost. (04:30:07)

Slovenská stopa v utkání
    Christian Jaroš (OTT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:04

Tři hvězdy utkání
    1. Thomas Chabot (OTT) 1+0
    2. Mark Stone (OTT) 0+2
    3. Brady Tkachuk (OTT) 1+0

Hokejisté Ottawy sice nedokázali udržet vedení 3:0 po první třetině a museli jít do prodloužení, ale v něm velmi rychle rozhodl Chabot, který ukončil třízáposovou vítěznou sérii Nashvillu.

60:21 Thomas CHABOT - 4:3

60:21
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Domácí vítězí! Dzingel našel THOMASE CHABOTA, který si sjel do levého kruhu a střelou na bližší tyč kolem vyrážečky Sarose rozhoduje utkání. Asistence: Ryan Dzingel.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Saros chytá střelu z levého kruhu a přerušil hru.

58:35

58:25
    Domácí se osvobozují.

57:38
    Anderson vyrazil střelu Smitha zpoza pravého kruhu. Následně se ke Smithovi kotouč vrátil, ale tentokrát poslal ránu do ochranné sítě.

56:58
    Domácí vyhazují puk.

56:35
    Hosté dostanou šanci v přesilové hře. Falk podrazil Grimaldiho a putuje na trestnou lavici. Komerční pauza.

56:05
    Predators se po skončení oslabení opět vrhají do útoku a snaží se zápas rozhodnout v normální hrací době.

55:24
    Hosté oslabení zvládli a hrají v plném počtu.

54:36
    Hosté vyhazují.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 3. Lajoie (Bødker, Batherson), 6. B. Tkachuk (Mark Stone, White), 20. Dzingel (Mark Stone), 61. Chabot (Dzingel) – 26. Josi (Ellis, Johansen), 41. C. Smith (Josi, Johansen), 47. Josi (Fiala, Hartman)

Ottawa Senators: C. Anderson (McKenna) – Harpur, Chabot, Ceci, Lajoie, Jaroš, Falk, Borowiecki – Mark Stone, White, B. Tkachuk – B. Ryan, Tierney, Bødker – Pääjärvi, Z. Smith, Dzingel – Batherson, Pyatt.
    Nashville Predators: Rinne (21. Saros) – Ellis, Josi, Ekholm, Hamhuis, Y. Weber, Irwin – Fiala, Johansen, Hartman – C. Smith, Turris, Järnkrok – Watson, Bonino, Sissons – Grimaldi, F. Gaudreau, Salomäki.