Chabarovsk – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 1:4 (kon.) | Ufa – Čerepovec 3:2 (kon.)
Jokerit – Riga 3:2 (po pr.) | Omsk – Jaroslavl 0:2 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 1:4 (kon.)
Spartak Moskva – Soči 3:2 (po pr.)
Avangard Omsk
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Sobota 22.12.2018, 15:00 • Balašicha Arena • KHL

Přeju hezký zbytek dne a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (17:23:27)

Československá stopa v utkání:
    Jakub Nakládal: 0+0, 15:28
    Alexander Salák: nezasáhl do utkání

Sledovali jsme utkání mezi Omskem a Jaroslaví, který končí jasnou výhrou hostů 0:2. Hosté rozhodli v první třetině. Jako prvn ís ev 10.minutě trefil Ivanov. Na 0:2 pojistil vedení Apalkov, který se trefil po krásné individuální akci. Omsk sice vyslal na Ilju Konovalova 42 střel, jenže tento ruský bohatýr měl svůj den a je jasnou hvězdou utkání. Jaroslavl zůstane na čtvrté pozici. Alespoň sníží ztrátu na třetí Jokerit Helsinki. Omsk zůstane druhý, neboť má tříbodový náskok na Barys.

59:48
    Je konec. Omsk nezvládne vstřelit ani branku a tak toto utkání suverénně prohrává.

59:16
    Ilja Konovalov si užívá toto utkání do poslední chvíle. Omsk sice v této třetině vypálil již sedmnáctkrát, jenže to mu vůbec nevadí.

58:43
    Oddechový čas pro domácí.

58:40
    Omsku se nedaří vystřelit, protože Lokomotiv parádně napadá až k mantinelu. Sen domácích se rozplývá.

58:00
    Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:55
    Domácí to zkoušejí v šesti hráčích v poli! Uvidíme, zda to zvládnou.

56:38
    Andrej Stas se jenom směje, protože další střela domácích končí na ruském brankáři.

56:06
    Hostující brankář je opět výtečný! Sergej Širokov to dobře zkoušel pod horní tyč, jenže Konovalov dnes chytá vše.

55:43
    Zakázané uvolnění hostů. Po pěti minutách kdy se hrálo v kuse je teď hra hodně rozkouskovaná. Samé extrémy.

55:05
    Ilja Konovalov pět bezchybný. Domácí se dnes neprosadí i kdyby tu hráli do půlnoci.

54:54
    Až teď se hra přerušuje díky zákroku Ilji Konovalova, který schovává kotouč do své lapačky. Následuje poslední komerční pauza tohoto utkání.

53:30
    Již přes čtyři minuty se nám hraje bez přerušení. Díky tomu dělí Jaroslavl od vítězství pouze pár minut.

52:57
    Dobrá individuální akce Petrova končí v náručí hostujícího brankáře.

52:09
    Omsku zbytek utkání ubíhá velice rychle. Uvidíme, zda se domácí trenér Hartley nerozhodne pro brzké odvolání Bobkova.