Chabarovsk – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 1:4 (kon.) | Ufa – Čerepovec 3:2 (kon.)
Jokerit – Riga 3:2 (po pr.) | Omsk – Jaroslavl 0:2 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 1:4 (kon.)
Spartak Moskva – Soči 3:2 (po pr.)
Spartak Moskva
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
HK Soči
Sobota 22.12.2018, 15:00 • Lužniki Arena • KHL

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (17:29:03)

Československá stopa v utkání

Spartak Moskva:

Julius Hudáček - 26 zásahů, úspěšnost: 92,86%..
    Robin Hanzl - Vhazování 12/6, čas na ledě: 18:15.

HC Soči:

Martin Bakoš – 0+1, dvě střely na branku, čas na ledě: 14:02.

Hity: 7 – 10.

Spartak si nakonec připisuje po vyrovnaném utkání dva body za výhru 3:2 v prodloužení, kterou trefil Ben Maxwell. Nutno také pochválit skvělý výkon brankáře Júliuse Hudáčka v brance domácích!

63:49 Ben MAXWELL - 3:2

63:49
    Spartak právě vstřelil branku!
    Spartak vítězí v prodloužení! Už se hrálo ve čtyřech na obou stranách a BEN MAXWELL dorazil na třetí pokus kotouč za Šikina v brance Soči – 3:2! Asistence: Bez asistence.

63:42
    Soči v plném počtu.

63:00
    Dmitrij Šikinovi propadla střela Daugavinše, nicméně obrana Soči se postarala o to aby kotouč nezapadl do sítě!

62:30
    Až teď se Spartak usadil v pásmu.

62:07
    Soči se podařil již dvakrát vyhodit kotouč přes všechny čáry.

61:42
    Brankář Dmitrij Šikin (Soči) podrazil betonem Kasparse Daugavinše, jenž se snažil kotouč již zasunout do odkryté branky. Přesilovka čtyř proti třem opět pro Spartak. Trest odpyká za brankáře Vladislav Kaletnik.

61:04
    Dmitrij Šikin podržel střelu Jaroslava Dyblenka a jdeme do oblíbeného formátu třech proti třem.

60:25
    Soči v plném počtu! Do přerušení se hraje 4-4, poté ve třech na obou stranách.

60:01

Tři třetiny o vítězi nerozhodli a tak se pustíme do pěti minutového prodloužení s náhlou smrtí. Do prodloužení bude vstupovat Spartak v přesilové hře čtyř proti třem, a ta může trvat ještě 25 vteřin!

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Martinš Karsums chtěl najít skrz celé pásmo Kasparse Daugavinša, ale tato pobídka byla zablokována.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 39. Karsums (Zubov, Daugavinš), 51. Kutějkin, 64. Maxwell – 48. Collins (Jokipakka, Bakoš), 54. Pajgin (R. Rosén)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Dyblenko, Kutějkin, Kulik, D. Višněvskij, Provolněv, Kalinin – Zubov, Daugavinš, Karsums – Fjodorov, Maxwell, Leščenko – Nikoncev, R. Hanzl, Lisin – Zlobin, Kruženkov, A. Voronin – Černych.
    HK Soči: Šikin (Achmetov) – J. Alexandrov, Jokipakka, Pajgin, Ščitov, Rykov, K. Vorobjov, Zborovskij – R. Rosén, O'Dell, Bočarov – Šmeljov, Bakoš, Collins – Polunin, Archipov, Kaletnik – Altybarmakjan, Rachimullin, Tomilin – Kapustin.

Diváci: 10072