Winnipeg – Minnesota 1:3 (kon.) | Los Angeles – Vegas 1:4 (kon.) | Edmonton – San Jose 4:7 (kon.)
Buffalo – Boston 2:3 (po pr.) | Tampa – Montreal 6:5 (kon.) | Florida – Philadelphia 2:1 (kon.)
Toronto – NY Islanders 0:4 (kon.) | Ottawa – Washington 2:3 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 1:6 (kon.)
Nashville – NY Rangers 3:4 (kon.) | Dallas – Detroit 5:1 (kon.) | Colorado – Chicago 2:3 (po pr.)
Anaheim – Arizona 4:5 (po pr.) | Calgary – Vancouver 2:3 (po pr.)
Dallas Stars
5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
Detroit Red Wings
Neděle 30.12.2018, 02:05 • American Airlines Center, Dallas • NHL

53:39
    Dallas se bude bránit ve čtyřech, na trestnou lavici totiž zamířil Radek Faksa s dvěma minutami za hákování.
    51:18 Nyquistův gól nakonec neplatil, neboť Abdelkader bránil brankáři v brankovišti

51:18
    Detroit sice dostal puk do sítě, když se povedeným švihem trefil pod břevno Nyquist, jenže rozhodčí šli na popud trenérů domácích zkontrolovat video a tam zjistili, že Abdelkader se dopustil nedovoleného bránění vůči brankáři. Gól tedy neplatí a stav je stále 5:1.

48:02
    Opět se vylučuje na straně Dallasu, dvě minuty za hákování dostal Julius Honka.

45:47
    Další přesilovka pro Detroit, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Blake Comeau.
    43:52 Dylan LARKIN - 5:1

43:52
    Detroit právě vstřelil branku!
    Bishop dnes čisté konto neudrží. V přesilovce vystřelil z levé strany Nyquist, trefil Lindella, od kterého se puk odrazil k DYLANU LARKINOVI a ten zblízka bekhendem dorazil za brankovou čáru. Asistence: Gustav Nyquist, Frans Nielsen.

43:05
    Je tu první přesilovka pro Detroit, dvě minuty za faul loktem dostal Brett Ritchie.
    42:20 Jason SPEZZA - 5:0

42:20
    Dallas právě vstřelil branku!
    A je tu pátý gól. Hronek pokazil rozehrávku ve vlastním pásmu, doslova namazal na hůl JASONA SPEZZY a ten si věděl rady. Vyslal prudkou ránu a i on se trefil pod horní tyčku Bernierovy branky. Bez asistence.
    40:31 Tyler PITLICK - 4:0

40:31
    Tohle už s Detroitem vypadá zle... Hned v úvodu třetí třetiny se domácí dostali do protiútoku, Faksa přihrál za sebe na TYLERA PITLICKA a ten umístěným švihem pověsil puk pod břevno. Asistence: Radek Faksa, Blake Comeau.
    34:43 Alexandr RADULOV - 3:0

34:43
    Přesilovka je využitá a Dallas vede již 3:0. Před Bernierem vznikl závar a i když se on i obrana snažili vše pokrýt, ALEXANDR RADULOV si našel prostor a zblízka dostal puk za brankovou čáru. Asistence: Jason Spezza, Tyler Seguin.

33:32
    V akci však byl i faul hostů a Jonathan Ericsson dostal dvě minuty za hákování.
    31:11 Alexandr RADULOV - 2:0

31:11
    Už je to o dvě branky. Dallas se po dlouhé přihrávce až na útočnou modrou dostal do bleskového útoku, Lindell přihrál na pravou stranu a z kruhu pro vhazování pověsil ALEXANDR RADULOV puk přesně pod horní tyčku Bernierovy branky. Asistence: Mattias Janmark, Esa Lindell.
    25:11 Blake COMEAU - 1:0

25:11
    Domácí jdou do vedení. Po levé straně našlápl Faksa, v útočném pásmu přihrál před brankoviště, kde si zrovna sjel BLAKE COMEAU a tomu jen stačilo nastavit hůl a sklepnout puk do odkryté části branky. Asistence: Radek Faksa, Taylor Fedun.

19:23
    Už se pískalo a na trestnou lavici míří s dvouminutovým trestem za sekání Justin Abdelkader.
    14:31 Gurjanov v dobré pozici minul

14:31
    V zatím největší šanci utkání byl domácí Gurjanov, prosmýkl se mezi dvěma soupeři a najednou mohl zakončovat. Jenže bekhend poslal těsně vedle Bernierovy branky!

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 26. Comeau (Faksa, Fedun), 32. Radulov (Janmark, Lindell), 35. Radulov (Spezza, Seguin), 41. Pitlick (Faksa, Comeau), 43. Spezza – 44. D. Larkin (Nyquist, Nielsen)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg (A), Lindell, R. Polák, Heiskanen, Fedun, Honka – Radulov, Hintz, Ja. Benn (C) – Gurjanov, Seguin (A), D. Shore – Pitlick, Faksa, Comeau – B. Ritchie, Spezza, Janmark.
    Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Jensen, Kronwall (A), Daley, Ericsson, Hronek, Cholowski – Abdelkader (A), D. Larkin, Athanasiou – Nyquist, Nielsen (A), Vanek – Rasmussen, Glendening, Bertuzzi – Megan, J. de La Rose, Ehn.

Rozhodčí: StPierre, Hebert – Gawryletz, Cormier

Diváci: 18 532