Nitra – Banská Bystrica 3:6 (kon.) | Zvolen – Miskolc 2:0 (kon.) | Košice – Nové Zámky 3:1 (kon.)
Žilina – Poprad 2:3 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | MAC Budapešť – Trenčín 3:1 (kon.)
MsHK Žilina
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
HK Poprad
Neděle 30.12.2018, 17:00 • Tipsport Aréna, Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 37. kolo

51:11
    V těchto momentech vidíme oboustranně výborný zápas, Žilina navíc bude hrát přesilovou hru, protože hostů bylo na ledě šest.

44:21
    Žilinčané se snaží, hosté kontrují rychlými protiútoky a po jednom takovém budou hrát přesilovku. Dvě minuty inkasoval za nedovolené bránění domácí Lukáš Dubeň.

20:00
    Druhou třetinu zahájí Žilina v početní výhodě. Na dvě minuty byl vyloučen popradský Marek Zagrapan za držení.

09:33
    Na trestnou lavici míří Radomír Heizer za krosček.

03:40
    Na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen popradský Ján Ťavoda. Přesilovku si zahrají domácí hráči.

01:22
    Na dvě minuty je vyloučen Nikolaj Žilin za podrážení.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 43. Beránek (Dubeň), 47. Podešva (Beránek, Bárta) – 12. Ťavoda (Bondra, Svitana), 35. Takáč (Zagrapan), 56. Takáč

MsHK Žilina: Mikoláš (Fučík) – Kučný, Hudec, Piegl, Žilin, Dubeň, Mendrej, Surán – Hvíla, Jenčík, Huna Rud. – Síkela, Rehák, Milý – Bárta, Podešva, Beránek – Gálik, Hrazdíra, Valášek.
    HK Poprad: Nechvátal (Vošvrda) – Petran, Ťavoda, Karalahti, Erving, Fabian, Brincko, Česánek – Bondra, Mlynarovič, Svitana – Abdul, Zagrapan, Takáč – Belluš, Paukovček, Lichanec – Koyš, Heizer, R. Svitana.

Rozhodčí: Müllner, Sóos – Durmis, Soltész.