Nitra – Banská Bystrica 3:6 (kon.) | Zvolen – Miskolc 2:0 (kon.) | Košice – Nové Zámky 3:1 (kon.)
Žilina – Poprad 2:3 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | MAC Budapešť – Trenčín 3:1 (kon.)
MsHK Žilina
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
HK Poprad
Neděle 30.12.2018, 17:00 • Tipsport Aréna, Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 37. kolo

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost a přeji vám příjemný zbytek neděle. (19:23:39)

Žilina po prohře zůstává s 36 body na posledním místě v tabulce. To Poprad se po těsné výhře posunul na třetí příčku před Nitru, která prohrála s Banskou Bystricí 3:6.

Z dramatického utkání nakonec všechny tři body putují do Popradu. Domácí v poslední části dvěma góly dokázali smazat manko z úvodních dvou třetin, ale o výhře hostů rozhodl v závěru 56. minuty svým druhým gólem Samuel Takáč.

59:40
    Bondra mohl pojistit vítězství Popradu, ale z pravé strany minul prázdnou domácí branku.

59:01
    Brankář Mikoláš zamířil na střídačku, domácí hrají power-play.

58:41
    Dnešní utkání sleduje 708 diváků.

58:41
    Domácí trenér si vzal oddechový čas.

58:40
    Domácí jsou znovu v útočném pásmu před Nechvátalem, který však puk skryl do své lapačky a dovolil svým spoluhráčům vydechnout.

57:49
    Žilina byla v útočném pásmu, poměrně rychle však o něj přišla.

57:04
    Následuje reklamní přestávka. Domácí trenér už uvažuje o hře bez brankáře. Kdy se tak stane, nechme se překvapit.

56:30
    Domácí Vlci už nemají mnoho na výběr. Všechny síly musí vrhnout do útoku, protože čas hraje v jejich neprospěch.

55:59
    Poprad právě vstřelil branku!
    Krátce po buly v útočném pásmu se k puku dostal SAMUEL TAKÁČ a dostal svůj tým znovu do vedení! Bez asistence – 2:3!

54:55
    Žilina v obrovském náporu, dvě střely domácích v krátkém sledu po sobě dokázala popradská obrana zablokovat.

54:01
    Zdá se, že o všem dnes rozhodne jediný gól. Ten mohl dát Sikela, který se chystal k úniku, jenže neměl potřebnou rychlost a hostující obrana ho včas dokázala zastavit.

53:11
    Poprad je v plném počtu.

52:53
    Po rychlém návratu Žiliny do útočného pásma zazvonila po střele domácího hráče tyč popradské branky!

52:49
    Popradčané vyhodili puk do středního pásma.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 43. Beránek (Dubeň), 47. Podešva (Beránek, Bárta) – 12. Ťavoda (Bondra, Svitana), 35. Takáč (Zagrapan), 56. Takáč

MsHK Žilina: Mikoláš (Fučík) – Kučný, Hudec, Piegl, Žilin, Dubeň, Mendrej, Surán – Hvíla, Jenčík, Huna Rud. – Síkela, Rehák, Milý – Bárta, Podešva, Beránek – Gálik, Hrazdíra, Valášek.
    HK Poprad: Nechvátal (Vošvrda) – Petran, Ťavoda, Karalahti, Erving, Fabian, Brincko, Česánek – Bondra, Mlynarovič, Svitana – Abdul, Zagrapan, Takáč – Belluš, Paukovček, Lichanec – Koyš, Heizer, R. Svitana.

Rozhodčí: Müllner, Sóos – Durmis, Soltész.