Derby – Middlesbrough 1:1 (kon.) | Nottingham – Leeds 4:2 (kon.)
Nottingham Forest
4:2 (1:0)
Leeds United
Úterý 01.01.2019, 16:00 • The City Ground (Nottingham, Nottinghamshire) - kapacita 30 602 • Anglická Championship

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vmá příjemný zbytek Novoročního dne a u dalších textových přenosů na počtenou. (18:10:15)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:13.

Máme tu konec dnešního pro fanouška určitě výborného utkání ve kterém padlo celkem šest branek. Domácí posla do vedení v 5. minutě JACK COLBACK. Ve 42. minutě byl vyloučen hostující Phillips po tvrdém záktoku. Hostům se podařilo na začátku druhého poločasu vyrovnat zásluhou JACKA CLARKEHO. V 64. minutě otočil skóre utkání pro hosty EGZIJAN ALIOSKI. V 69. minutě vyrovnal domácí JACK COLBACK, který se dostal k odraženému míči. V 72. minutě poslal domácí opět do vedení DARYL MURPHY, ten si naběhl na rohový kop od Osborna. 76. minuta přinesla poslední branku v zápase Murphy vysunul BENA OSBORNA, který střelou z hranice pokutové značky poslal domácí do dvoubrankového vedení. Poté měl šanci na snížení Roofe, ale Pantilimon domácí Nottingham výborně podržel.

Domácí si do tabulky připsali důležité tři body, družina Marcela Bielsy, si z posledních dvou utkání neřipsala žádný bod a skóre je 2:6.

90+6

90+5
    Nottingham výborně brání a je blízko senzačnímu vítězství.

90+4
    Střídání v týmu Nottingham Forest FC: ze hřiště odchází Daryl Murphy, přichází Arvin Appiah.

90+3
    Rohový kop pro Leeds.

90+3
    Příhrávka na Robertse byla moc dlouhá a míč sebral Pantilimon.

90+2
    Výborně to nyní udělal Colback a Pantilimon má míč ve své moci.

90+1
    K hlavičce se ve vápně dostal Roofe v záklonu přesně nezakončil.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Fox se dostal ve vápně k míči, jeho pokus byl zablokován na rohový kop. Na centr Osborna se dostal jeden z domácích, Peacock-Farrell byl na místě.

89
    Další nepřesná nahrávka končí až u Pantilimona, ten posílá výkop daleko od vlastní svatyně.

88
    Ayling se snaží na pravé straně ještě něco vymyslet. Následně hosté přichází o míč a Pantilimon může odkopávat od branky.

87
    Hernandezův centr se na Janssona nedostal.

87
    Darikwa zahrál na hranici vápna rukou a Leeds má výhodu dobré standartní situace.

85
    Osbornův centr na Murphyho ve vápně neprošel. Domácí mohou vhazovat.

84
    Fox to nyní udělal pro domácí výborně a šetří vteřinky.

83
    Dnešní utkání sleduje 29 530 diváků.

Jan Přikryl

Branky: 5. Colback, 69. Colback, 72. Murphy, 76. Osborn – 52. Clarke, 64. Alioski

Karty:   14. Robinson (NOT), 81. Darikwa (NOT)   42. Phillips (LDS)

Nottingham Forest: Pantilimon – Darikwa, Hefele (5. Guedioura), Fox (C), Robinson – Yacob, Colback – Lolley (65. Osborn), Carvalho, Cash – Murphy (90+4. Appiah)
    Náhradníci: Steele – Guedioura, Osborn, Janko, Yates, Dias, Appiah

Leeds United: Peacock-Farrell – Ayling (C), Jansson, Phillips, Douglas (78. Roberts) – Forshaw – Harrison (46. Clarke), Hernandez, Klich, Alioski – Roofe
    Náhradníci: Huffer – Halme, Clarke, David, Shackleton, Baker, Roberts

Rozhodčí: England D. – Greenhalgh N., Mainwaring J

Diváci: 29 530