David Servis – Žďár n/S 5:6 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 3:4 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 3:4 (po pr.)
Val. Meziříčí – Opava 6:4 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 1:6 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:6 (1:1, 0:3, 0:2)
SHK Drtiči Hodonín
Čtvrtek 03.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 29. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji Vám krásný zbytek večera. (20:11:22)

Je tu konec dnešního utkání ve kterém druzí Drtiči poráží lídra tabulky Draky poměrem 6:1. Díky této výhře se Hodonín přiblížil Šumperku na rozdíl pěti bodů.

58:57 MATĚJKA - 1:6

58:57
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Minutu před koncem navyšují Drtiči skóre zápasu na 6:1. Jan Sedlák poslal kotouč na JANA MATĚJKU, který z velké blízkosti dokázal prostřelit Patrika Polívku. Asistence: Jan Sedlák, Tomáš Franek.

58:40
    Hroch odpálil kotouč do středního pásma, tam se ho zmocňují Drtiči a míří s ním zpět do útočné třetiny.

57:45
    Drtiči drží puk v útočném pásmu a snaží se tak hru dohrát v poklidu do konce.

56:56
    Odpískán ofsajd Šumperka.

56:48
    Tvrdou střelu vyslal Škutchan na Patrika Polívku, ten kotouč drží někde pod svými betony.

56:30
    Škutchan se dral s pukem před bránu, vše vyřešil Polívka, když jeho lehký pokus dokázal vykopnout betony.

55:46
    Znovu se ke střele dostal Franek, tentokrát jeho pokus dokázal Sedlák srazit do rohu kluziště.

55:11
    Franek se dostal ke střele od levého kruhu, Polívka proti němu zasahoval betony.

54:28
    Jan Sedlák na ledě, Drtiči jsou kompletní.

53:26
    Jurča na ledě, Drtiči hrají ve čtyřech.

53:11
    Drtiči vyhazují kotouč do středního pásma.

52:59
    Sedlák dostal nabito na modrou, jeho tvrdá střela orazítkovala betony Kubáně.

52:27
    Drtiči jdou do tří. Jan Sedlák si jede odsedět dvě minuty za podrážení.

52:20
    Již utekla minuta z přesilové hry Šumperka, Drtiči však dobře brání a Draci se vůbec nemohou dostat přes útočnou modrou čáru.

51:28
    Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Jurča – 2 min., podrážení).

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 7. Králík (Hroch, Sedlák T.) – 11. Jurča, 34. Matula (Růžička), 36. Charvát (Jurča), 38. Franek (Sedlák J., Matějka), 44. Mikéska (Matula), 59. Matějka (Sedlák J., Franek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Haloda O. (38. Polívka) – Tolokonnikov, Gewiese, Drtil, Šíp, Haloda M., Řezáč, Sedlák T.- Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Ďurač, Urban, Plášek, Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský
    SHK Drtiči Hodonín: Kubáň (Štěpanovský) – Sedlák J., Šaršok, Kobylík, Mikéska, Ševčík, Miklík – Charvát, Hložánek, Matějka, Leška, Finsterle, Škutchan, Benýšek, Růžička, Franek, Matula, Jurča

Rozhodčí: Cabák – Rychlý, Bartoň