Valladolid – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Alavés – Valencia 2:1 (kon.) | Huesca – Real Betis 2:1 (kon.)
SD Huesca
2:1 (0:0)
Real Betis
Sobota 05.01.2019, 20:45 • Estadio El Alcoraz, Huesca • Španělská LaLiga • 18. kolo

Důležité momenty druhého poločasu
    49. minuta – Huesca pokračovala ve svém lepším výkonu z konce prvního poločasu a dostala se do zajímavé šance, která volala po brance.
    55. minuta – s velkou dávkou štěstí Antonio Sanabria proměňuje pokutový kop – 0:1!
    57. minuta – z rychlého protiútoku se domácí mohli dostat k vyrovnání.
    67. minuta – domácí obránce Pulido ubránil brejkovou situaci soupeře dvou na jednoho a zamezil finální přihrávce.
    72. minuta – v krátké době přišla další pěkná šance Betisu, který pohrdl šancí jít do dvou brankového vedení.
    73. minuta – David Ferreiro se trefuje hlavičkou po rychlém útoku svého celku – 1:1!
    79. minuta – Huesca dokonává obrat po standardní situaci, kdy se dobrou střelou prosadil Christian Rivera Hernández – 2:1! (22:44:09)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 21:7.

A je to tady! Huesca vítězí po dlouhých 19 zápasech, ve kterých si připsala pět remíz a dohromady čtrnáct proher. Pro Huescu je to celkově druhé vítězství, kdy své první vítězství slavili 19. srpna minulého roku proti Eibaru (2:1). Betis odehrál hodně matný výkon a již v prvním poločase si koledoval o to, že se soupeř dostane do vedení. Nakonec se Betis sice dostal jako první do vedení a to z pokutového kopu. Následně neproměnil pár dobrých šancí a Huesca je potrestala svou druhou brankou, která vznikla po standardní situaci!

90+3

90+3
    Domácí s míčem před brankou Betisu a pomalu a jistě mohou slavit své vítězství!

90+2
    Obrana Huescy je zcela zatažená a dokázala zablokovat pokus o dorážku po nepřesném centru.

90+2
    Dlouhý centr byl tečován a následuje rohový kop pro Betis.

90+1
    Pokus o střelu z hranice šestnáctky, ale míč je úspěšně sražen. Huesca následně vytahuje hru doprostřed hřiště.

90
    Absolutně vůbec se hostům nedaří dostat do před brankového prostoru soupeře a Huesca se blíží ke svému vítězství, které bude zažívat po hodně dlouhé době. Jestli tomu tak bude, tak to uvidíme za tři minuty. Přesně tolik minut nastavuje hlavní rozhodčí.

89
    Předposlední minuta zápasu a Betis i nadále hraje s míčem uprostřed hrací plochy, což je pro domácí velmi dobré.

87
    Soupeř se snaží útočit a využívat nepevnou obranu soupeře, nyní to pro hostující mužstvo dobře dopadlo.

86
    Čas se neúprosně blíží ke konci a Betis hraje, jakoby byl celkem, který vyhrává. V klidu si přihrává uprostřed hrací plochy...

86
    Žlutou kartu dostává Moisés Gómez (SD Huesca).

85
    Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Cucho, přichází Lluís Sastre.

83
    Huesca dokázala ubránit standardní situaci soupeře. No, ubránit. Tady ani nešlo co bránit. Hráč zkrátka nadstřelil hodně vysoko branku.

82
    Huesca zažívá snový druhý poločas a uvidíme, jestli se jí podaří tohle těžce vydřené vedení udržet až do konce zápasu.

81
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Francis Guerrero, přichází Joaquín.

80
    Betis nyní bude v posledních cca deseti minutách hry tlačit na svého soupeře a snažit se vrátit do zápasu.
    79. Christian Rivera Hernández - 2:1