Děčín – Kobra 4:7 (kon.) | Jablonec – Kolín 4:6 (kon.) | Vrchlabí – Letňany 5:1 (kon.)
Trutnov – Dvůr Králové n. L. 1:2 (po pr.)
konec
HC Děčín
4:7 (1:4, 1:0, 2:3)
HC Kobra Praha
Středa 09.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Děčín • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 23. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (20:20:40)
   
  Je dobojováno. Domácí i druhý domácí zápas v řadě prohráli. Kobra si odváží všechny body a ztrátu na děčínský celek tak snížila na tři body.
   
  Konec zápasu.
   
  59:24
  Kobra právě vstřelila branku!
  Nyní už je doopravdy hotovo. VIKTOR NESTRAŠIL pečetí výhru Kobry po pěkně sehrané kombinaci – 4:7. Asistence: Jakub Schejbal.
   
  58:57
  Kobra právě vstřelila branku!
  Další únik hostů už ale končí další brankou v domácí síti. Pražané jeli tři na jednoho a poté Šmerha poslal na pravou stranu přihrávku, kterou nekompromisní střelou posílá za Lavingera TOMÁŠ ŠŤASTNÝ – 4:6. Asistence: Tomáš Šmerha a Jaroslav Kasík.
   
  58:25
  Hosté se však dostali do dvou nebezpečných úniků, ale ty nepřetavili v další góly. Medvědi tak stále žijí!
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:22
  Děčín právě vstřelil branku!
  Medvědi jsou znovu Kobře na dostřel jediné branky. DAVID DRAŠAR dokázal zužitkovat přihrávku Bárdoše a dostal kotouč za Sochůrkova záda – 4:5. Asistence: Jan Bárdoš a Daniel Volráb.
   
  56:43
  Lukáš Sochůrek znovu podržel svůj tým proti jedovaté střele Štěpána Kuchynky. Hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
   
  56:08
  Proti rozjetému Pavlu Zajanovi zakročil povyjetím z branky Sochůrek, který tak zabránil možnému zakončení děčínského útočníka.
   
  Dnešní utkání sleduje 243 diváků.
   
  53:35
  Kobra právě vstřelila branku!
  Domácí sice měli souvislý tlak před brankou hostů, ale po ztrátě kotouče a rychlé protiakci inkasují další gól. TOMÁŠ ŠMERHA v těsné blízkosti nedal Lavingerovi šanci a hosté znovu vedou o dva góly – 3:5. Asistence: Jakub Verbík a Tomáš Šťastný.
   
  53:10
  Hosté jsou teď pod tlakem, Medvědi se snaží o vyrovnání. Ale Pražané jsou zatím proti.
   
  52:51
  Radomír Vaněk zakončoval před Sochůrkem, ale ten si připsal další pozorný zákrok a nechal hru přerušit.
   
  52:09
  Hosté se dostali po zisku kotouče do úniku, ale obrana Medvědů toto nebezpečí znovu uhasila. A domácí celek tak jde znovu před branku Kobry.
   
  51:21
  Tomáš Marha těsně před domácí brankou tečoval střelu svého spoluhráče a do lapačky puk ukryl Lavinger. Hra je tedy přerušena.
   
  50:41
  Hosté uklidnili hru a z vlastního obranného pásma tak zakládají postupný útok.
   
  50:12
  Přihrávka Pavla Korduleho byla příliš vysoká a skončila na ochranné síti.
   
  49:49
  Pavel Zajan střílel z vrcholu pravého kruhu a branku hostů přestřelil. Puk končí v ochranné síti a vhazuje se před Sochůrkem.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 14. Petráš (Loukota, Kopta), 30. Oliverius (Vaněk), 47. Kopta (Kuchynka, Procházka), 58. Drašar (Bárdoš, Volráb) – 9. Schejbal (Šteiner, Šťastný), 10. Šergl (Verbík, Sochůrek), 12. Šmerha (Šťastný), 18. Nestrašil (Hlinka, Kasík), 54. Šmerha (Verbík, Šťastný), 59. Šťastný (Šmerha, Kasík), 60. Nestrašil (Schejbal)


  HC Děčín: Lavinger (Kácha) – Málek, Kaltenböck, Loukota, Černohorský, Procházka, Balcar – Zajan, Kuchynka, Drašar, Volráb, Horák, Oliverius (C), Petráš, Bárdoš, Kopta, Kordule.
  HC Kobra Praha: Sochůrek (Mouček) – Semrád, Kasík, Schejbal, J. Verbík, R. Verbík (A), Ryzák – Šeba, Kysela, Mucha, Patočka, Nestrašil, Šergl, Šteiner (C), Slabý, Šmerha, Šťastný, Hlinka, Antončík.

  Rozhodčí: Místecký – Goltsch, Janíček

  Diváci: 243