NY Islanders – St. Louis 2:1 (po pr.) | NY Rangers – Carolina 6:2 (kon.) | Columbus – New Jersey 4:1 (kon.)
Montreal – Florida 5:1 (kon.) | Detroit – Anaheim 3:1 (kon.) | Nashville – Washington 7:2 (kon.)
Winnipeg – Vegas 4:1 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Tampa 0:2 (kon.)
San Jose – Pittsburgh 5:2 (kon.)
New York Islanders
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
St. Louis Blues
Středa 16.01.2019, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký středeční den. (04:16:31)

Dnešní utkání sledovalo 10 042 diváků.

1. Valtteri Filppula (NYI) 1+0
    2. Jordan Eberle (NYI) 1+0
    3. David Perron (STL) 1+0

Vyrovnaný duel je u svého konce. Z vítězství se nakonec radují hokejisté Islanders, kteří byli úspěšnější v prodloužení a vystřelili si druhý bod. Blues se za svůj výkon stydět nemusí, zejména za ten ve druhé polovině utkání.

61:37 Valtteri FILPPULA - 2:1

61:37
    Islanders právě vstřelili branku!
    Druhý bod zůstává v Brooklynu. Barzal pěkným pasem vyslal do šance VALTTERIHO FILPPULU, který střelou zápěstím překonal Binningtona. Asistence: Mathew Barzal a Anthony Beauvillier.

60:30
    Nelson se pokoušel přihrávat před branku na Cizikase, tento pas byl ale zablokován.

60:01

St. Louis dokázalo ve třetí třetině vyrovnat a o vítězi bude muset rozhodnout prodloužení. Kdo se nakonec bude radovat?

Střely na branku: 24 – 31.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:20
    Lehner přikryl nahozený kotouč do brankoviště a přerušil raději hru.

58:50
    Schenn s O'Reillym kombinovali v útočném pásmu, ke střele se ale nedostali.

58:00
    Obrovský závar u branky Binningtona hosté přečkali a hrají znovu v plném počtu.

57:55
    Islanders se vrátili do útočného pásma, zatím tomu ale chybí střelba.

57:30
    Hosté se dokázali osvobodit, kotouč je u branky Lehnera.

57:04
    Leddyho střela od modré čáry byla zablokována a Binnington nemusel zasahovat.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 9. Eberle (Lee), 62. Filppula (Barzal, Beauvillier) – 47. Perron (R. O'Reilly, Bouwmeester)

New York Islanders: Lehner (Greiss) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Lee (C), B. Nelson, Eberle – Beauvillier, Barzal, Jo. Bailey (A) – Dal Colle, Filppula, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).
    St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Edmundson, Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Schwartz (A), B. Schenn, Tarasenko (A) – Sanford, R. O'Reilly, Perron – Maroon, Sundqvist, Kyrou – Nolan, Barbašev, Blais.

Diváci: 10 042