Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 4:1 (kon.) | Michalovce – Skalica 5:2 (kon.) | Humenné – Nové Zámky B 11:1 (kon.)
Martin – Trnava 10:5 (kon.) | Topoľčany – Prešov 4:3 (kon.) | Dubnica – Osmos Bratislava 6:3 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
6:3 (2:2, 2:1, 2:0)
HC Osmos Bratislava
sk Středa 16.01.2019, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • 1. liga (SR) • 39. kolo

Pravdepodobne o všetkom rozhodol gól osem sekúnd pred koncom druhej tretiny v podaní Kanaeta. Dubnica víťazí po výsledku 6:3, zápas to však rozhodne taký jednoznačný nebol. Bratislavčania cestujú do hlavného mesta bez bodu. (20:26:17)

58:05
    Dubnica dáva gól! A ešte jeden zásah, ten si pripisuje MAXIM VESHUTKIN.

Asistencia: Vladimír Lantoš.

55:57
    Dubnica dáva gól! Je pravdepodobne rozhodnuté, DENIS TRENČAN pridáva piaty klinec do ravky Lakosila.

Asistencia: Dominik Kanaet.

45:25
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Enrik Švec – 2 min., nedovolené bránenie).

43:40
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Michal Kokavec – 2 min., podrazenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

MHK osem sekúnd pred koncom uplynulej časti získalo potrebnú psychickú pohodu. Dubnica je bližšie triumfu, no záverečných dvadsať minút bude ešte veľmi bojovných.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:52
    Dubnica dáva gól! Osem sekúnd pred koncom druhej tretiny a MHK prvýkrát vedie! Autorom gólu je DOMINIK KANAET.

Asistencia: Ronald Dvonč.

37:01
    Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Daniel Rzavský – 2 min., podrazenie).

35:37
    Dubnica dáva gól! Sekundu pred koncom vylúčenia Bednariča skóruje VLADIMÍR KÚTNY. Naťahovačka pokračuje.

Asistencia: Vladimír Lantoš, Matej Macek.

33:38
    Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Andrej Bednarič – 2 min., podrazenie).

30:32
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Dominik Kanaet – 2 min., hákovanie).

24:42
    Osmos Bratislava práve strelil gól!
    Domáci nie a nie sa dostať do vedenia, JURAJ PROKOP posiela na koňa hosťujúci Osmos.

Asistencie: Patrik Danišovský, Kroni Musliu.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po nabitých prvých piatich minútach prišiel ešte jeden gól domácich, ktorý pre túto chvíľu znamená remízu 2:2. Kto bude na tom lepšie po ďalšej tretine?