2:2 (0:0)
Derby County
Středa 16.01.2019, 20:45 • St. Mary's Stadium, Southampton • FA Cup • 3. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 7:9. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 14:7. (23:29:37)

Je konec! Dnešní utkání nabídlo opravdu vše, dlouho to totiž vypadalo, že se nedočkáme žádné branky, avšak poté se Southampton dostal do dvoubrankového vedení. Derby na to zareagovalo tím nejlepším možným způsobem, a sice vyrovnalo nepříznivý stav. Utkání tak šlo do prodloužení, které nabídlo pouze jednu vylouženu šanci, o kterou se postaral domácí Redmond. Tu velmi dobře dokázal pokrýt brankář, oba celky si tak vyzkoušely pokutové kopy, které lépe zvládlo Derby County.

Střílení penalt začíná.

O osudu tohoto zápasu nerozhodlo ani prodloužení, logicky tak budou následovat pokutové kopy.

120+1
    Druhé prodloužení skončilo.

120
    Druhé prodloužení bude nastaveno o jednu minutu.

118
    Domácí se dožadovali pokutového kopu, avšak píšťalka sudího zůstává němá. Následovat bude "pouze" rohový kop.