Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica 5:3 (kon.) | Nitra – Miskolc 1:2 (po pr.) | Košice – Zvolen 4:3 (3:0 po s.n.)
Trenčín – Poprad 2:1 (2:1 po s.n.) | Žilina – Detva 4:3 (kon.) | MAC Budapešť – Nové Zámky 0:5 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
5:3 (0:0, 5:1, 0:2)
HC´ 05 Banská Bystrica
Neděle 20.01.2019, 15:00 • ZS Liptovský Mikuláš • Tipos Extraliga (SR) • 45. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Zbytek hezkého večera Vám přeje Adam Mitáš! (17:11:40)

Domácí nakonec využili kanonádu druhé třetiny na plný bodový zisk. V závěrečné části to hosté zdramatizovaly, ale překvapení se jim dokonat nepodařilo. Domácí si tak připisují zasloužené a zejména důležité tři body.

59:42
    Domácí se dokázali dostat do soupeřova pásma, ale k zakončení na odkrytou branku nedošlo. Následně je na opačné straně hra přerušena pro ofsajd.

58:53
    Zmatek před brankou Kislitsyna. Z celé situace vyšli šťastnější domácí, kteří se tak aktuálně úspěšně brání šestici hostů.

58:32
    Hosté hrají už v šestici, a tudíž mají prázdnou branku.

58:12
    Bartánus posílal puk před branku, kde však Koper nedokázal puk usměrnit do branky.

57:31
    Hosté se snaží usadit v třetině soupeře, ale domácí se brání více než dobře.

56:32
    Puk končí mimo ledovou plochu, a tak se hra přesune do středního pásma.

55:00
    Závěrečných 5 minut je již v plném proudu. Domácí budou získávat cenné sekundy všude, kde to bude možné.

53:16
    Zmatek před brankou Liptovského Mikuláše. Tentokrát to však gólem nekončí.

52:20
    Banská Bystrica právě vstřelila branku!

Gól vstřelil ERICE FAILLE, a tedy kompletuje hattrick. Tentokrát využil zaváhání Kislitsyna, který neudržel nahození puk. Asistence: Benjamin Marshall.
    Faille (BBY) - 5:3

51:23
    Banská Bystrica je aktuálně usazena v pásmu soupeře, kde na něj vyvíjí obrovský tlak.

50:30
    Dnešní setkání sleduje 315 diváků.

49:07
    Gól vstřelil ERICE FAILLE. K tomu se dostal puk pěknou zadovkou a následně zámořská kombinace opět dokonaná až do úspěšného konce. Asistence: Brock Higgs, Benjamin Marshall.
    49:07 Faille (BBY) - 5:2

48:34
    Kislitsyn s dobrým reflexem. Puk dokázal vyrazit až na ochrannou síť.

47:34
    Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Kural – 2 min., podrážení).

Adam Mitáš

Branky a nahrávky: 21. Kriška (Kural), 25. Huna (Kriška, Lendak), 26. Bača (Nádašdi), 33. VARGA, 35. NĚMEC (Nádašdi) – 37. Faille (Southorn), 50. Faille (Higgs, Marshall), 53. Faille (Marshall)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Kurali, Nemec, Nádašdi, Bača, Fereta, Suchý, Lenďák, Mezovský – Kriška, Ri. Huna, Ró. Huna – Uram, Tamáši, Varga – Oško, Števuliak – Uhrík, Žiak
    HC´ 05 Banská Bystrica: Lisutin (Williams) – Southorn, Marshall, Mihalik, Sloboda, Ďatelinka, Kubka, Nemčík – Selleck, Faille, Sýkora – Bartánus, Higgs, Róth – Gabor, Koper, Kabáč – Török, Giertl, Luntner

Rozhodčí: Martin Korba, Peter Lokšík – Rastislav Gajan, Martin Krajčík – Mikuláš Findura.