Jokerit – Kazaň 2:3 (kon.) | Soči – Nižněkamsk 0:1 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 4:3 (kon.)
Viťaz – N.Novgorod 0:6 (kon.)
HK Soči
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Středa 23.01.2019, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:55:41)

Československá stopa v utkání

HK Soči
    Martin Bakoš (bez bodu, čas na ledě – 17:59)

Adam Polášek (bez bodu, čas na ledě – 20:42)
    Andrej Nestrašil (bez bodu, čas na ledě – 12:42)

Je dobojováno! Utkání nám příliš hokejové krásy nenabídlo, o vítězi rozhodla jediná branka, tu ve třetí části vstřelil Fin Ruohomaa. Největší příležitost domácích hokejistů měl ve druhé třetině Rachimullin, ten ale nedokázal trefit odkrytou branku. I třetí vzájemný zápas těchto dvou týmů tak končí vítězstvím toho hostujícího!

59:40
    Čárový rozhodčí signalizuje postavení mino hru, domácí hráči tak musí vyklidit útočnou třetinu, tohle už pro hosty vypadá dobře.

59:01
    Až nyní dostal Kočetkov pokyn, aby zamířil na střídačku, celek ze Soči nemá na co čekat, nyní to zkouší v šesti!

58:40
    Domácí hokejisté to budou mít hodně těžké, kotouč je totiž v jejich obranném pásmu, Kočetkov tak stále zůstává v brance.

58:02
    Ohlášeny byly poslední dvě minuty třetí třetiny, Nižněkamsk teď znovu pouze nahazuje do střední pásma a střídá.

57:27
    Český útočník Nestrašil se s pukem dostal do útočné třetiny, následně nasbíral cenné vteřinky pro hostující celek.

56:48
    Brankář Ježov držel kotouč pod lapačkou, následně přišlo zbytečné dohrání, což se pochopitelně nelíbilo hostujícím hráčům.

56:39

55:22
    Do obrovské šance se dostali hosté, konkrétně Chajrullin, který z pravé strany ujížděl sám na Kočetkova. Domácí gólman ještě drží naděje celku ze Soči!

55:00
    Krátká dvojnásobná přesilovka domácích je u konce, Avcin se vrátil na led a pomáhá svým spoluhráčům v obranné třetině.

54:39
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexej Volgin – 2 min., sekání).

54:18
    Tvrdá rána Jokipakky od modré čáry. Poté přišel faul, domácí dostali výhodu, hrají v šesti hráčích proti čtyřem soupeřům!

53:40
    Téměř minutu teď domácím hokejistům trvalo, než se dokázali usadit v útočném pásmu soupeře, zatím pouze kombinují.

52:49
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Avcin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:01
    Domácí brankář Kočetkov se nyní musel vydat za vlastní branku, aby rozehrál svým spoluhráčům. To se mu nakonec podařilo.

51:07
    Dva zákroky domácího brankáře během krátké chvíle! Unavený Nestrašil zamířil na střídačku, vhazovat se bude v obranném pásmu Soči.