Chabarovsk – Omsk 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 4:2 (kon.) | Kunlun – Ufa 1:2 (kon.)
Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 7:0 (kon.) | Petrohrad – Barys 3:2 (3:2 po s.n.)
Riga – Minsk 3:2 (3:1 po s.n.)
Admiral Vladivostok
4:2 (2:1, 2:0, 0:1)
HC Sibir Novosibirsk
Čtvrtek 24.01.2019, 10:00 • Fetisov Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:32:04)

Je konec! Vladivostok dnes zvládl zápas na domácím ledě s Novosibirskem, kterého porazil 4:2. Už v 6. minutě šli do vedení hosté, když se prosadil Peltola. Ve 13. minutě ale srovnal Butuzov a v 15. minutě po dlouhých minutách nakonec byla uznána branka Polákovi. e 29. minutě se totiž prosadil Djakov a dvě minuty před sirénou ukončující tuto třetinu se trefil také Buzutov. V 55. minutě lehce zdramatizoval utkání Demidov, ale hosté se na další gól už nezmohli.

59:49
    Domácí bezpečně drží kotouč na své polovině a čekají na konec utkání.

59:16

58:25
    Vladivostok drží kotouč na svých holích a pomalu může slavit výhru v dnešním zápase.

57:16
    Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Jordan Caron – 2 min., krosček).

56:56
    Ovšem posléze se Novosibirsk provinil zakázaným uvolněním a následuje buly před Taylorem.

56:26
    Následně se hra přemístila zpátky před domácí bránou a nyní tak je k vidění rychlý hokej.

55:58
    Novosibirsku se opět povedlo dostat do pásma soupeře, ale zatím beze střely.
    54:47 Nikolaj DEMIDOV - 4:2

54:47
    Sibir právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovku 4 na 3 a dramatizují konec tohoto utkání! NIKOLAJ DEMIDOV vypálil metr za modrou čárou přesně k pravé tyči! Asistence: Jegor Milovzorov.

54:32
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Karel Kubát – 2 min., podrážení).

54:32
    Hosté se sice dostali do zakončení, ale to skončilo jen v moci domácího brankáře.

53:27
    Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Konstantin Klimontov – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vojtěch Polák – 2 min., vražení na hrazení).

53:27
    Novosibirsk absolutně nezvládá konec tohoto utkání a už po několikáté chtěl vyvolat bitku.

53:22
    Domácí i hosté v plném počtu.

52:18
    Admiral se dostal do zakončení, ale z toho nakonec nebylo nic vážnějšího.

52:04
    U puku je domácí mužstvo, které se snaží něco vymyslet.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 13. V. Butuzov (Černikov), 15. V. Polák, 29. Ďjakov (Mereskin, K. Voronin), 39. V. Butuzov (Miščenko, Kozlovskij) – 6. J. Peltola (Prince, Brulé), 55. Demidov (Milovzorov)

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Serebrjakov) – S. Zacharčuk, Ugolnikov (A), Kozlovskij, Miščenko, Ďjakov, Karmaškov, Patrikejev, Kubát – Feoktistov, V. Strelcov, A. Strelcov – V. Butuzov, J. Petrov, Černikov (A) – K. Voronin, Mereskin, J. Jakovlev – Zajcev, V. Polák, Koňkov (C).
    HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (41. D. Taylor) – K. Alexejev (A), Loginov, Demidov, Ilja Morozov, Klimontov, Savčenko, Naumov – J. Peltola (C), Brulé, Prince – Milovzorov, Sajustov (A), Šarov – Zyrjanov, Michajlov, Caron – Šaškov, Romancev, Pervušin – Pešechonov.

Rozhodčí: Viktor Birin, Evgeny Romasko – Nikita Novikov, Tornike Kuchava